Bonusy za UFC on FOX 9 przyznane

autor:
15 Grudzień 2013
Bonusy za UFC on FOX 9 przyznane

Untitled-3 copy

Dana White i jego współpracownicy nie mieli dzisiejszej nocy ciężkiego wyboru, jeśli chodzi o przyznanie bonusów finansowych za najlepszą walkę, nokaut i poddanie gali UFC on FOX 9 w Sacramento.

Za najefektowniejszy pojedynek uznano piętnastominutową walkę Edson Barboza (13-1) vs. Danny Castillo (16-6). Po zaciętym boju, sędziowie na zwycięzcę większościowa decyzją wybrali tego pierwszego.

Jeśli chodzi o nokauty, to w Sleep Train Arena odnotowaliśmy dwa, tego typu zakończenia walk, ale jedynym słusznym wyborem mógł być ten, który Demetrious Johnson (19-2-1) zafundował w pierwszej rudzie walki wieczoru Josephowi Benavidezowi (19-4). Tym samym pas mistrzowski nie zmienił właściciela.

Urijah Faber (30-6) był jedynym zawodnikiem, który swoją walkę zwyciężył przez poddanie. Dla Kalifornijczyka była to trzydziesta wygrana w karierze, a zarazem pierwsza w UFC nagrodzona bonusem za odklepanie przeciwnika.

Komentarze

 • bart

  MA drodzy panowie redaktorzy gdzie najważniejsze fakty po poprzednim ufc inpierwsze słowa zawodników

 • bart

  Ufc hunt vs Antonim silva nic nie pisaliscie jak nigdy

 • Pako

  Bo mieli pełne ręce roboty,wtedy akurat było KSW. a wywiadów z KSW było sporo.

 • bartek0011

  Ooo Lauzon bez bonusu . Hehe

 • bartek0011

  Johnson zarobił bez sponsorów i bez kasy pod stołem 240000$ a Faber 265000$ jak widać bycie mistrzem nie koniecznie odwzorowuje bycie mistrzem w zarabianiu pieniędzy . No , ale wiemy Faber to jednak marka to samo można będzie powiedzieć o Weidmanie po zdobyciu pasa .Wiadomo renegocjują kontrakt ale nie zarobi tyle co Anderson (nie pamiętam dokładnie chyba 600000$). On zarobił 28000$+28000$.Teraz jak zarobi 100000$+100000$ to będzie wszystko.

 • W. Mrozowski

  @Bart
  Zdajemy sobie sprawę, że narzucanie sobie wysokich standardów to spora odpowiedzialność ciągłego ich utrzymywania. Na pocieszenie masz Fakty i cała masę innych rzeczy po UFC on FOX 9. Pierwsze słowa są tylko od obrońcy tytułu, bo UFC po prostu nie robiło wywiadów tuż po walce, poza wspomnianym Demetriousem.

 • RZDZ

  wypłatydla zawodników ufc budząu mnie duże kontrowersje. nie rozumiem ich ideologii budżetowania

 • adamus

  a ile wynosiły bonusy teraz?