„Czas wojowników” już na antenie Polsat Play

autor:
05 Grudzień 2013
„Czas wojowników” już na antenie Polsat Play

Basia

Informacja prasowa: Już w najbliższy piątek (6 grudnia), o godzinie 21.30 Polsat Play wyemituje 1. odcinek „Czasu wojowników” w reżyserii Ireny i Jerzego Morawskich. Najnowsza seria dokumentalna ich autorstwa będzie opowiadać o młodych dziewczynach i chłopcach, którzy ciężko trenują, aby zostać zawodowymi sportowcami i gwiazdami MMA.

– Powstał świetny serial dokumentalny z bohaterami, których widzowie pokochają. Niektórzy mają za sobą konflikty z prawem, wychowali się na ulicy. Dla tych dzielnych chłopaków i dziewczyn kariera w MMA to jedyny sposób aby wydostać się z piekła w jakim żyją i uniknąć losu rodziców. To przepustka do świata, do wyjścia z biedy i świata odrzuconych. Ich życie to mordercze treningi, walki na ringu a zarazem walka z „pokusami życia” – alkoholem, narkotykami, zabawą w dyskotekach. Jestem przekonany, że serial „Czas wojowników” wciągnie nie tylko fanów MMA – mówi Radosław Sławiński, dyrektor Polsat Play.

W pierwszym odcinku poznamy historię Piotrka i Basi. Oboje nie mieli łatwego dzieciństwa. Rodzice Piotra byli bezrobotnymi alkoholikami. Zdarzało się, że w domu brakowało pieniędzy na jedzenie. Przygodę z MMA rozpoczął od grupy początkującej. Potem ciężką pracą rozwijał umiejętności w tej dyscyplinie. Jego trener (były mistrz świata organizacji ISKA i WKA w formule K-1, zawodnik MMA) Marcin „Różal” Różalski jest pod wrażeniem uporu podopiecznego – Widać było, że chce – opowiada. Piotr przygotowuje się również do kolejnej walki, którą traktuje jako niezwykle ważną. Jaki będzie jej wynik i czy ten wieczór okaże się dla niego szczęśliwy?

Basia przeżyła swoje dzieciństwo „na czas”. Wszystko musiała robić w ściśle określonych przez rodziców terminach. Często była bita, nawet za to, że bez pytania wzięła z lodówki czekoladę. -Jak mnie biła, myślałam naprawdę najgorsze rzeczy o niej. A później, no matka w końcu, nie? To się kocha – wspomina Basia. Kiedy miała 13 lat, wydarzyło się coś, co przewróciło jej życie do góry nogami. Jak sobie z tym poradziła? Teraz trenuje pod bacznym okiem Tomasza Knapa, a MMA jest całym jej życiem. Co dały jej zdobyte doświadczenia?
Czy odważy się jeszcze marzyć?

Jerzy i Irena Morawscy w Polsat Play od 1,5 roku przygotowują cykl „Chłopaki do wzięcia”. Cieszy się on ogromną popularnością wśród widzów. Najlepiej oglądany w tym sezonie odcinek zgromadził blisko 450-tysięczną widownię, a udział w rynku w grupie komercyjnej wyniósł 3,85 %. Premierowe odcinki emitowane są w każdą niedzielę, o godzinie 21.30.

Komentarze

 • rudy

  Wow, żeby to mma było aż tak na topie, że reality szoł powstaje? Nie wierzę. Złote czasy dla branży nadchodzą. 🙂

 • Typer

  no teraz przynajmniej widać na co nam babskie mma 🙂 jak płeć piękna zaczęła się naparzać to od razu zrobili reality show a my biedoki walczymy o taką sławę już tyle lat 😉

 • Magda S.

  Im więcej osób będzie chcało robić kasę na tym sporcie tym więcej szans dla zawodników. nic tylko korzystać i rozwijać branżę, w sumie niezależnie w jaką stronę to idzie.

 • Pako

  super 🙂 jutro oglądam Smile tych chłopaków do wzięcia kojarze,ale to może być ciekawe.