Cztery miliony widzów żądnych Mameda na KSW 25

09 Grudzień 2013
Cztery miliony widzów żądnych Mameda na KSW 25


Bez względu na politykę Konfrontacji Sztuk Walki, federacja wie na kogo postawić. Po wielkim powrocie do otwartej telewizji, rewanż Mameda Khalidova z Ryutą Sakuraiem na KSW 25, przyciągnął zawrotną liczbę czterech milionów widzów.

Początek gali (walki eliminacyjne) przeprowadzono po cichu i przy małej publice, która przybyła na wrocławską halę 100-lecia od godziny 19:15. W miarę upływu czasu, gdy poziom pojedynków wzrastał, podobnie działo się na hali i przed szklanym ekranem. Oto podsumowanie oglądalności wg telewizji Polsat.

I tak, wychodzi że KSW 25 przyciągnęło do Polsatu otwartego 2 mln 266 tys. telewidzów i 714 tys. na Polsacie Sport. Jest to uśredniony wynik oglądalności, na podstawie całkowitej sumy tych, którzy tego wieczoru postanowili włączyć telewizor i galę we Wrocławiu. Łącznie na obu antenach, galę oglądało więc średnio 2 mln 980 tys. widzów.

Najciekawiej prezentuje się, zgodnie z oczekiwaniami, walka wieczoru. Pomimo szybkiego zakończenia rewanżu, Mamed zdołał przyciągnąć niemal cztery miliony fanów. Jest to bardzo imponujący wynik, biorąc pod uwagę krótki czas trwania pojedynku, nie ma więc mowy o przypadkowym skakaniu po kanałach. Jako niepaństwowa stacja telewizyjna, Polsat uzyskał tego wieczoru wynik na poziomie 19,91%, a Polsat Sport aż 7,85%.

Komentarze

 • Cain

  wow

 • Redaktor Kokos80

  nie ma zaskoczenia. pora dobra i trzeba pamietac, ze dawno nie bylo MMA w otwartym, bo przeciez wczesniej w PPV puszczali.

 • Drwalu

  no dobrze się im trafiło jak na otwarty polsat. ładne walki, „nasi” zwycięzyli najeźców, wszystko git podkątem publiki. i cieawe jak powóanie do ppv. czy taka oglądalność nie daje KSW powodów do zadumy? że może jedną na 5 gal warto w ppv robić a reszte po prostu zajebiście promować?

 • champ1

  wystarczy spojrzeć na przyrost fanów na FB federacji po otwartej gali a po ppv. z fanów żyjaw końcu. może wreszcie ogarną się z tym pv.bo 40 zł to dla wszytskich za dużo a jak by było np 5 zł to by każdy kupić nawet jak by go to nie interesoało

 • rudy

  No właśnie niekoniecznie bo moi rodzice i tym podobni widzowie, za 5 zł nie kupią, nie że żałują ale nie będą sobie głowy zawracać jakimiś kodami, które trzeba bóg wie jak i gdzie wysłać i nie wiadomo jak zaplacić i ta instrukcja taka trudna….no a jak o 8 na polsacie leci to oglądają bez przerw

 • chamillionaire

  nie tyle Mameda co ostanie dwie gale były w ppv więc janusze zatęskniły

 • bartek0011

  Polsat > PPV 🙂

 • kerimm85

  fajna gala byla czekam na bialy ring