Damian Grabowski przełamuje ciszę odnośnie blokady M-1 Global na udział w PLMMA 26

19 Grudzień 2013
8
Damian Grabowski przełamuje ciszę odnośnie blokady M-1 Global na udział w PLMMA 26

foto: facebook.com/damian.grabowski

foto: facebook.com/damian.grabowski


Na wieść o odwołaniu udziału Damiana Grabowskiego na PLMMA 28, sam zainteresowany jakby rozpłynął się w powietrzu. Prawdopodobnie szykował ewentualne argumenty do oficjalnego oświadczenia, które znajdziecie poniżej.

Z tego co zdołaliśmy ustalić już wcześniej odnośnie M-1 Global, organizacja wysłała do swojego mistrza list, podpisany przez głównodowodzącego Vadima Finkelsteina. Prezydent rosyjskiej federacji dokładnie wypunktował powody dla których Damian nie może wg niego uczestniczyć w polskiej gali. Oto wiadomość z facebooka polskiego Pitbulla, który niejako potwierdza naszą wersję:

Z przykrością informuję,że z przyczyn niezależnych ode mnie… niestety nie wystąpię na gali PLMMA 26 grudnia w Legionowie.

30 listopada zdobyłem pas mistrzowski Rosyjskiej organizacji M1 Global i jak się później ku mojemu rozczarowaniu okazało Rosjanie nie pozwalają na udział swoich Mistrzów w galach innych organizacji, czego nie robią w stosunku do swoich zawodników którzy nie są posiadaczami pasów mistrzowskich. Po „ciężkich bojach korespondencyjnych” argumentach, że kontrakt podpisałem już wcześniej i prośbach o pozwolenie na udział w gali PLMMA w efekcie spotkałem się ze stanowczą odmową władz M1-Global.

Przepraszam organizatorów PLMMA za kłopot i zamieszanie organizacyjne na tak krótki czas do gali i jednocześnie wszystkich kibiców i fanów, że nie będę mógł dla Was walczyć!

Niemniej jednak będę obecny na gali jako gość honorowy, także zapraszam Was bardzo serdeczne 28 grudnia do Legionowa,z pewnością odbędą się emocjonujące walki i będzie to niezapomniany wieczór!

Pozdrawiam wszystkich fanów MMA.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
kerimm85rudyadamusEksporter Zlasajd Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kerimm85
Gość
kerimm85
Offline

szkoda 🙁 1 walka mu zostala , Ruscy nie puszcza kury skladajacej zlote jajka przebija UFC na 100 %

rudy
Gość
rudy
Offline

Jak miło z jego strony, że wreszcie raczył coś powiedzieć. No wiadomo, że ciężko wybrnąć z takiej głupoty ale trzeba wypić co się naważyło

adamus
Gość
adamus
Offline

no ładnie że będzie na gali gościem ładnie z jego strony 😀 a na pewno opłaca mu się bardziej brać tamte walki niż na plmma tylko problemw tym że gdzie wszyscy mieli rozum i wyobraźnie jka planowlai gale po m1 i nikt nie sprawdził warunków

Eksporter Zla
Gość
Eksporter Zla
Offline

inna sprawa, że widziały gały co brały, można się było spodziewać, że kacapy raczej nie będą szczęśliwe na myśl o oddaniu swojego mistrza. No ale poczekamy zobaczymy, co się z tego urodzi.

sajd
Gość
sajd
Offline

Pytanie brzmi, czy po pierwszej obronie pasa kontrakt automatycznie się nie przedłuża.?

Stachel
Gość
Stachel
Offline

Została mu jeszcze jedna walka w kontrakcie , takze nie powinno byc problemów

leqfirst
Gość
leqfirst
Offline

Ja sądzę, że dobrze płacą. Z tego co pamiętam kontrakt Damiana obowiązuje do konkretnej daty, więc chyba nie będzie miał problemu z uwolnieniem się…

GROM Z
Gość
GROM Z
Offline

NO TO WPADŁ !!! Będzie problem uwolnić się z Rosji . Chyba że dobrze płacą w co watpie