Eye vs. Davis drugą walką kobiet na UFC 170 w Las Vegas, 22. lutego

autor:
31 Grudzień 2013
Eye vs. Davis drugą walką kobiet na UFC 170 w Las Vegas, 22. lutego

Jessica Eye, fot. UFC.com

Jessica Eye, fot. UFC.com


Do rozpiski gali UFC 170: Rousey vs. McMann dodano ósmą walkę, a drugą w dywizji kobiet. Przed kilkoma godzinami anonsowano pojedynek Jessica Eye (11-1) vs. Alexis Davis (15-5). Obie zawodniczki mają już za sobą występy na eventach najsilniejszej ligi MMA.

Jessica na początku października udanie zadebiutowała w UFC, zwyciężając niejednogłośnie na punkty z Kanadyjką Sarah Kaufman. Wcześniej 27-letnia „Evil” zanotowała m.in. trzy wygrane na galach Bellatora, który dosyć niedawno zrezygnował z organizacji walk kobiet. Eye ostatnimi czasy przechodzi trudne dla siebie i swojej rodziny chwile, bowiem jej ojciec – Randy, ma raka mózgu.

Tym razem swoją rodaczkę będzie chciała pomścić inna zawodniczka z Kanady, Alexis Davis, dla której będzie to już trzeci występ pod egidą UFC. Posiadaczka czarnego pasa BJJ w czerwcowym debiucie wygrała przez jednogłośną decyzję ze zwolnioną już Rosi Sexton, a następnie w ten sam sposób odprawiła Liz Carmouche. Zanim trafiła do Ultimate Fighting Championship z powodzeniem startowała m.in. na galach Strikeforce i Invicta FC gdzie zgarniała bonusy za – kolejno – poddanie i walkę wieczoru.

Komentarze