Miesha Tate wie jak pokonać Rondę Rousey na UFC 168?

autor:
19 Grudzień 2013
Miesha Tate wie jak pokonać Rondę Rousey na UFC 168?

Miesha Tate, fot. UFC.com

Miesha Tate, fot. UFC.com


UFC 168 co raz bliżej. W ostatni tegoroczny weekend zobaczymy dwa wyczekiwane chyba przez wszystkich fanów rewanże. Ten główny to tytułowy pojedynek gali, Chris Weidman vs. Anderson Silva, a tuż przed nim druga walka między Rondą Rousey (7-0) a Mieshą Tate (13-4).

Obie panie nie przepadają za sobą, chociaż Miesha stara się nie eksponować tego całemu światu, tak jak robi to przy każdej możliwej okazji Ronda. W marcu 2012 r. Tate straciła pas mistrzowski nieistniejącej już federacji Strikeforce na rzecz „Rowdy”, a teraz to właśnie Ona może odebrać jej bardziej wartościowy tytuł mistrzyni UFC. Od tamtej pory zawodniczki te stoczyły dwa pojedynki.

27-latka twierdzi, że Rousey można pokonać, jak każdego innego zawodnika czy zawodniczkę i ma zamiar to zrobić jako pierwsza, 28. grudnia, wykorzystując jej gameplanowe braki.

„Zawsze są jakieś niedociągnięcia w jej grze. Myślę, że wiele osób wykreowało Rondę na zawodniczkę nie do pokonania i twierdzą, że nie ma szans aby z nią wygrać. Nie zgadzam się z tym. Zauważyłam wiele dziur w jej grze i wiem, że są sposoby, aby je wykorzystać. To, że nikomu nie udało się jeszcze jej pokonać, nie znaczy, że nigdy się to nie stanie. Dwudziestego ósmego mam zamiar zrobić właśnie to, czego nikt nie zrobił.” – oznajmiła Miesha na konferencji prasowej.

Co ciekawe, Ronda najwyraźniej czuje się na tyle mocna i pewna swoich umiejętności, że nie widzi obecnie zawodniczki, która byłaby w stanie ją pokonać i w przyszłości zamierza odejść na emeryturę jako niepokonana mistrzyni Ultimate Fighting Championship.

„Odejść na emeryturę jako niepokonana, to właśnie coś co chcę w przyszłości zrobić. Żadna z tych dziewczyn nie ma prawa mnie pokonać, nie zamierzam do tego dopuścić. Będę walczyła tak długo, aż poczuję, że jestem na to gotowa, a kiedy nadejdzie ten czas, mam zamiar zostawić ten sport w bardzo dobrych rękach.” – stwierdziła w rozmowie z MMAjunkie.

Komentarze

  • boraicho

    Ronda sronda. Miesha skop jej w końcu dupkę !!!