Pudzianowski vs. Nastula vs. Oli Thompson? KSW jest na TAK.

09 Grudzień 2013
Pudzianowski vs. Nastula vs. Oli Thompson? KSW jest na TAK.

foto: konfrontacja.com

foto: konfrontacja.com


W sobotni wieczór Mariusz Pudzianowski co prawda nie walczył ale mimo to mocno zaznaczył swoją obecność. Okazję ku temu wystąpieniu stworzyła przegrana jego klubowego kolegi – Kamila Walusia. Wciąż nie wiadomo kto będzie kolejnym rywalem dla Pudziana ale najwyraźniej tworzy się kolejka.

„Oli (Thompson), jeżeli mnie słyszysz… szykuję się na Ciebie.” – powiedział Mateuszowi Borkowi Polak. Wszystko odbyło się niedługo po dominującym wystąpieniu Brytyjczyka na KSW 25. Okazuje się, że strongman z Wysp słyszał i nawet odpowiedział za pośrednictwem naszego portalu:

Faktycznie byłaby to dla mnie świetna motywacja. Za czasów strongmanów nie byłem co prawda w jego kategorii wagowej ale radziłem sobie dobrze na swoim poziomie. Pudzianowski był jednym z dwóch najlepszych wówczas w tym sporcie i tym, który go zrewolucjonizował. Niekoniecznie byliśmy wtedy rywalami, bo on walczył o wygraną a ja o pozycję w TOP 10. To jest jednak inny sport i interesująca baza do zestawienia tego pojedynku. On wciąż udoskonala swój styl i to jest w porządku. Jeżeli faktycznie wyzywa mnie na pojedynek to świetnie. Niechaj tak się stanie, zróbmy to najszybciej jak to możliwe.

Włodarze KSW również są potencjalnie zainteresowani, aby do takiego starcia doszło. Problem w tym, że wcześniej potwierdzili również wstępne plany na bój Pudziana z Pawłem Nastulą, co oznaczałoby iż jeden z nich szykuje się na koniec kariery. Oto co w swoim stylu powiedział nam Mariusz Pudzianowski na zapleczu hali 100-lecia. Postanowiliśmy trochę pociągnąć wątek:


Więcej zakulisowych momentów, oczywiście w naszym videoblogu, który i tym razem na pewno pokaże się na łamach MMAnews.

Komentarze

 • nitro

  Z Nastulą bez sensu, jeszcze Pudzian wygra przez przypadek i będzie po legendzie;( chociaż w parterze może go skończyć…

 • Pako

  Ja bym wolał starcie z Pudzilli z Olim.to mi pasuje.

 • tomox

  Pudzian vs. Oli na gali pod koniec wiosny (ksw 27) Pudzian vs. Nastula na gali pod koniec roku (ksw 29), proste 🙂

 • rudy

  Nooo Pudzian zaczyna mówić jak prawdziwy zawodnik i sztuk i walki. Słuchajcie co by nie powiedzieć to ten gościu przeszedł największą metamorfozę i na najszerszej płaszczyźnie rozwinął się ze wszystkich uczestników KSW. Może zawodowo nie będzie na poziomie mistrzów mma ale jak się rozwinął! Kiedy mu KSW palcem pogroziło, nie obraził się tylko zastosował do „poleceń” i wziął ostro w garść. Wywiady ma coraz lepsze, podejście do swojej roli świadome. No sorry ale mimo wszystko jest go za co podziwiać czy przynajmniej oddać uznanie. Wiadomo że nie porównuj się go do Andersona Silvy ale kurcze jaki chłop ma charakter! I sprzedaj KSW nieustannie bo potrafi się dostosować.

 • RZDZ

  ja jestem za Pudzian Oli na ksw 26 i Nastula Pudzian(albo Oli w zależności od wyniku walki) na ksw 29 🙂

 • Blade

  Zdecydowanie lepiej z Nastulą, niech wygra sport !

 • Cain

  Pudzian vs Oli i Oli vs Nastula. wyeksploatują amerykanina, który jest pozytywnie odbierany w PL i już trochę znany. a tym samym zarobią trochę czasu dla Nastula vs Pudzian

 • Redaktor Kokos80

  Oli pewnie dostanie Rozala, a z Mariuszem beda tak negocjowac, zeby… juz na KSW nigdy nie wystapil. po prostu to im sie nie kalkuluje finansowo.

 • W. Mrozowski

  Rzeczywiście ktoś mówił o Oli vs. Różal.

 • Modeep

  Pudzian vs Kamil Waluś i to wystarczy by stronga znieść ze sceny.