„Ronda jest arogancka. Kawałek ciasta o smaku pokory na pewno jej nie zaszkodzi.” – Miesha Tate przed UFC 168 (+video)

21 Grudzień 2013
„Ronda jest arogancka. Kawałek ciasta o smaku pokory na pewno jej nie zaszkodzi.” – Miesha Tate przed UFC 168 (+video)

foto: ufc.com

foto: ufc.com


Już tylko równy tydzień dzieli nas od rozstrzygnięcia niezwykle gorącej rywalizacji pomiędzy Rondą Rousey a Mieshą Tate. Wszyscy znamy rezultat pierwszego starcia ale obie Panie poszły mocno do przodu od tamtego momentu. Czy emocje w tej walce okażą się zgubne?

Miesha Tate w wywiadzie przed walką:

Nie mogę się doczekać, żeby wyjaśnić nasze sprawy wewnątrz oktagonu. Trenuję niezwykle ciężko każdego jednego dnia. Nie myślę o niczym innym, aniżeli zostać mistrzem UFC. Staram się nie poddać emocjom i myśleć o Rondzie jako o mistrzyni i po prostu kolejnym przeciwniku.

Pomimo braku sympatii do mistrzyni, Pani pretendent wolałaby nie zmieniać niczego i zostawić to dokładnie tak jak jest:

W zasadzie to jestem wdzięczna za fakt, że mogę mieć taką rywalkę jak Ronda Rousey. Gdyby nie ona, zarówno moja kariera jak i kobiece MMA nie byłoby dzisiaj tu gdzie jest. Gdyby nie jej szorstki nastawienie, być może nikt by nas nie zauważył. Ma w sobie coś lśniącego, coś dzięki czemu ludzie mają o czym rozmawiać. Gdyby się cofnąć i zastanowić czy wolałabym, żeby tej rywalizacji nie było? Ja bym tego nie chciała cofnąć.

To co pcha Rondę do przodu to jej niezwykła pewność siebie, która w pewnym momencie może okazać się zgubna. Tate ma na to lekarstwo:

Ronda jest zbyt pewna siebie i arogancka. Kawałek ciasta o smaku pokory na pewno jej nie zaszkodzi. MMA potrzebuje nowej twarzy. Wygranie pasa UFC to dla mnie wszystko i z chęcią zdjęłabym ten ciężar z jej ramion.

Komentarze

  • Pako

    i zaczyna sie trash talking 🙂

  • Oczekk

    Następna do pasu, to mam nadzieję, że będzie Cat Zingano.

  • Amalton

    Naucz Rousey pokory Miesha 🙂