Sparingi Mameda Khalidova przed KSW 25

autor:
05 Grudzień 2013

Materiał wideo obrazujący sparingi Mameda Khalidova. Przed debiutem w UFC, olsztyński Arrachion odwiedził niepokonany Krzysztof Jotko. Swoja formę szlifowali tam też inni uczestnicy sobotniej gali KSW 25, Abu Azaitar i co oczywiste Aslambek Saidov.


Komentarze

 • rudy

  Możecie zapytać Mameda jak radzi sobie z presją publiczności i sławą oraz antysławą jaka wiąże się z jego popularnością. Ciekawe jak rozładowuje frustrację i napięcie i gdzie wylewa żal jak ludzie naprawdę go zranią – nie w ringu ale w życiu. Bo te najazdy na jego religię, narodowość czy rodzinę na pewno muszą go dręczyć.

 • Typer

  a Sakuraj już jest w PL? no ciekawe ciekawe jak poleci ta walka…

 • Magda S.

  A jeszcze nie macie wywiadów? Kiedy w ogóle zaczynacie tam działać? Bo chyba KSW już się przeniosło do Wrocka? A Wy z Gliwic to może skoczycie coś porobić? heheh tyle pytań bo już ciekawa jestem pierwszych wywiadów 😉

 • Pako

  wszystko pewnie w toku 🙂 znając życie to Redakcja teraz pracuje pełną parą.

 • EmWu

  Fajny filmik, aż czuć zapach potu hehehe :)) No i po reakcji Mameda widać, że ledwo się chyba powstrzymał przed wskazaniem wyniku walki Kułaka …. no ale cóż, sam pewnie wie, że w tym sporcie wskazywanie wyniku jest często strzelaniem kulą w płot. Osobiście myślę, że Kułak jeszcze chyba nie wszedł w rytm i może mieć problemy, ale zobaczymy co czas pokaże.

 • RZDZ

  No wymskło mu sie bo wiadomo jak będzie. KSW rzuciło Kułaka na pożarcie. bo nie mogą nierozwojowego zawodnika trzymać bez końca