TUF Brazil 3: Anderson Silva nie dołączy do drużyny Sonnena

autor:
18 Grudzień 2013
TUF Brazil 3: Anderson Silva nie dołączy do drużyny Sonnena

fot. UFC.com

fot. UFC.com


Przed kilkoma dniami media branżowe podały informację jakoby Chael Sonnen zaprosił swojego dwukrotnego rywala Andersona Silvę do sztabu szkoleniowego, zwołanego na potrzeby trzeciej już brazylijskiej edycji reality The Ultimate Fighter. „Spider” owszem, takie zaproszenie dostał, ale ostatecznie z niego nie skorzysta.

Nie chodzi tu w zupełności o dawne pojedynki, nie tylko na pięści, ale i na słowa, między tymi zawodnikami, ale o fakt, że Anderson na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych i nie chce wyjeżdżać na kilka tygodni z domu, tym bardziej będąc po zbliżającej się – rewanżowej – walce z Chrisem Weidmanem na UFC 168. Były mistrz wagi średniej nie ukrywa jednak, że gdyby mógł, najchętniej pomógłby zarówno ekipom Chaela Sonnena, jak i Wanderleia Silvy.

„To prawda, zostałem zaproszony. Niestety, nie ma mnie w Brazylii, więc nie będę się w stanie mu pomóc. Myślę jednak, że byłoby super się tam pojawić i pomóc obu ekipom, bo przecież wszyscy uczestnicy są Brazylijczykami.” – powiedział Anderson w rozmowie z MMAjunkie.

Produkcja TUF Brazil 3: Team Silva vs. Team Sonnen rozpocznie się za miesiąc w Brazylii, a do rywalizacji staną fighterzy z aż trzech kategorii wagowych. Walka trenerów planowana jest na połowę 2014 roku.

Komentarze

 • Cain

  Sonnen to jest niezły przedsiębiorca. on to cały czas czuwa i korzysta z każdej okazji żeby zaistnieć. Wiadomo, że Silva nie dołączy ale już mamy upublicznienie zaproszenia 🙂 dobry gościu dobry, żeby tylko jeszcze bił się lepiej to bym go nawet polubił

 • RZDZ

  no proste, ze nie pójdzie do tufy

 • EL doopa

  po co miałby tam przychodzić i dodawać rozgłosu sonnenowi

 • Pako

  też bym odmówił Smile nawet z powodu spraw osobistych,gdyż wiadomo że Silvy trzymają sztamę,a Chael obraził całą Brazylię.