„Udowodniłem, że posiadam nokautującą siłę.” – Demetrious Johnson po udanej obronie pasa na UFC on FOX 9

15 Grudzień 2013
„Udowodniłem, że posiadam nokautującą siłę.” – Demetrious Johnson po udanej obronie pasa na UFC on FOX 9

foto: ufc.com

foto: ufc.com


Najwyraźniej UFC on FOX rządzi się swoimi prawami, dlatego tym razem nie było zbyt wielu wywiadów z fighterami tuż po walce. Inaczej było w przypadku szczęśliwego obrońcy tytułu wagi muszej – Demetriousem Johnsonem, pierwszym fighterem, który zatrzymał Josepha Benavideza przed czasem.

Na pytanie o nokaut, które zadał Joe Rogan, Mighty Mouse odpowiedział:

Po pierwsze, większość osób twierdziła, że nie posiadam nokautującej siły uderzeń. Właśnie im wytłumaczyłem, że ćwicząc z takimi trenerami, jestem coraz lepszy. Hej Sacramento, macie świetnego fightera w postaci Josepha Benevideza. To wspaniały facet, kocham Was.

Mistrz, trenujący od wielu lat pod okiem „czarodzieja” Matta Hume’a, wytłumaczył komu raz jeszcze zawdzięcza imponujące zakończenie wieczoru:

Ja i moi trenerzy staraliśmy się skupić na wyważeniu mojego środka ciężkości, dzięki czemu mogę uderzać mocniej. Pokazałem właśnie to czego można się spodziewać po teamie AMC. Wkrótce będzie tego więcej.

Demetrious potrzebował zaledwie dwóch minut i ośmiu sekund, żeby zatrzymać miejscowego pretendenta. Choć było to dopiero jego drugie skończenie na 9 pojedynków w UFC, było to w sposób imponujący, bo przez absolutne KO a nie TKO.

Komentarze

  • bartek0011

    Po zejściu wagę niżej zrobił się mega dobrym zawodnikiem.

  • RZDZ

    no bonie ma nokautującej siły. bez przesady dobrze mu się tyrafiło ale to nie jest „gościu od nokautów” 🙂

  • Typer

    ładnie wszedł cios nie było mowy zeby nie zszedł! dobrze że sędzia wreszcie dobiegł już za dużo było tego dobicia ( i tak niepotrzebnego)