Vinny Magalhaes: „Myślę, że ludzie w Brazylii zmienią zdanie o Chaelu.”

20 Grudzień 2013
Vinny Magalhaes: „Myślę, że ludzie w Brazylii zmienią zdanie o Chaelu.”


Przy tak olbrzymiej ilości fachowego zajścia za skórę brazylijskim zawodnikom za skórę, Chael Sonnen niemal na 100% wkalkulował w to wszystko ryzyko utraty szacunku zwykłych mieszkańców Brazylii. Wg kolegi po fachu Vinny’ego Magalhaesa, kolejna edycja TUF’a prawdopodobnie zmieni dotychczasowy wizerunek „Gangstera z Oregonu”.

W wywiadzie dla sherdog.com, Magalhaes powiedział:

W programie będzie brało udział sporo Brazylijczyków, którzy nie wiedzą niczego z osobistego życia Chaela. Jestem przekonany, że bardzo go polubią. Zmieni się jego postrzeganie nie tylko wśród fighterów ale również wśród fanów. To również ważne dla niego, żeby przekonał zwykłych ludzi kim naprawdę jest. Ci, którzy znają go tylko z obraźliwych żartów, mogą go naprawdę polubić.

Po niedawnej decyzji ZUFFY o zakończeniu kontraktu z Vinnym, Brazylijczyk przyznał, że prowadzi obecnie rozmowy z kilkoma promotorami w Stanach Zjednoczonych. Jest również intratna oferta z Rosji, z której może skorzystać już w marcu. Z całą pewnością wykluczył, że chodzi tu o M-1 Global, której pas wystawił przecież na internetowej aukcji E-bay.

Komentarze

  • Po tym jak poddał soczyńskiego w tufie myślałem że gość rozniesie półciężką w ufc…

    Niestety…

    Fajnie ma te latające balaszki i inne cuda…