Vitor Belfort gotowy walczyć z Chrisem Weidmanem gdziekolwiek na świecie

29 Grudzień 2013
Vitor Belfort gotowy walczyć z Chrisem Weidmanem gdziekolwiek na świecie


To jasne czego chce Vitor Belfort. Chce powtórki z tego, co już kiedy dane mu było poczuć. W nocy z soboty na nadzielę, pretendent był obecny na gali, aby zobaczyć od kogo będzie musiał to wydrzeć.

To czego chcę, jest w rękach Chrisa Weidmana. To należy do mnie, ta dżungla jest moja. Osiemnaście lat. To prawdziwa podróż. Nie wiem co wy wtedy robiliście ale ja wtedy wygrywałem. Walczyłem z dwoma przeciwnikami jednego wieczoru. Oglądanie tego wszystkiego co się teraz dzieje, sprawia mi radość. Mam 36 lat i żyję w raju.

Jego kolejna szansa zdobycia tytułu została słownie sfinalizowana a „Phenom” pojawił się nawet na konferencji prasowej, żeby przypieczętować umowę i dopilnować, że wszystko pójdzie dla niego zgodnie z planem. Pozostaje ustalić miejsce i datę, choć pretendent wstępnie zapowiedział, że może walczyć z mistrzem gdziekolwiek ten zechce.

Król dżungli może walczyć wszędzie. Jest tak ogromna liczba możliwych miejsc, a ja mam swoich fanów dosłownie wszędzie. Lojalnych fanów, którzy wiedzą na co mnie stać. W Ameryce, Chinach, Rosji, Meksyku, Dubaju, wszędzie. Ja reprezentuję narody, reprezentuję cały świat. Oktagon to dżungla, a ta należy do mnie.

Zapytany o kolejnego rywala, Chris Weidman odpowiedział krótko i zdecydowanie:

Vitor Belfort to wyzwanie zupełnie innego rodzaju. Jestem bardzo podekscytowany w oczekiwaniu na nasz pojedynek.

Komentarze

  • Pako

    to nawet zjawił się na konferencji Smile no ale zasłużenie dostał walkę o pas "w końcu"

  • _gumtree_

    To bedzie ciekawe staracie bez dwoch zdan jednakze jestem za Chrisem. Uwielbiam tego dzieciaka. Anderson zyczymy Ci rychlego powrotu do zdrowia – zostaniesz zapamietany jako „the best of all time” mimo wszystko.