Wanderlei Silva jedynym Brazylijczykiem, który odpłaci się Sonnenowi

autor:
04 Grudzień 2013
Wanderlei Silva jedynym Brazylijczykiem, który odpłaci się Sonnenowi

wand

Wanderlei Silva uspokaja matkę Chaela Sonnena, która kilka dni temu wyraziła zaniepokojenie o losy swojego syna podczas kręcenia kolejnej brazylijskiej edycji reality-show The Ultimate Fighter. Brazylijczyk zapewnia, że „Amerykańskiemu Gangsterowi” nie spadnie przysłowiowy włos z głowy, a jedyną osobą, która rozliczy się z nim za wszystkie dotychczasowe prowokacje słowne, będzie on sam.

Obaj zawodnicy spotkają się niebawem na planie TUF Brazil 3, jeszcze jako trenerzy swoich teamów. Za pół roku miejscem ich spotkania będzie jednak oktagon UFC. W wywiadzie udzielonym USA Today Sport Wanderlei dał jasno do zrozumienia co myśli o Sonnenie i co czeka go w najbliższym czasie.

„Na sto procent będziesz bezpieczny. Nikt Cię nawet nie dotknie. Brazylia jest inna niż Wam się wydaje. Czasami, gdy mówi się różne rzeczy o ludziach, trzeba wiedzieć, że pewnego dnia, można stanąć z nimi twarzą w twarz. A kiedy jest się już przy nich to: „Och, to był żart”. Dla Ciebie może to żart, ale nie dla mnie i dla mojego kraju. Ale nie martw się, będziesz bezpieczny. Zapłacisz za to w czerwcu, gdy będziemy walczyli. Nie lubię fałszywych ludzi, nie lubię takich żartów. Nie lubię kolesi, którzy mówią o mnie głupie rzeczy, a kiedy już to robią, będą musieli za to zapłacić.”

Komentarze

 • Oczekk

  Czyli znamy już wstępny termin –> czerwiec.

 • DrMengele

  Te całe UFC to takie samo gówno jak KSW, przemysł rozrywkowy mający znamiona sportu.

 • Pako

  Mengele jak sie nie podoba tobie te UFC czy KSW to wcale nie musisz czytać newsów a tym bardziej pisać jakiekolwiek posty,nikt płakać nie będzie z tego powodu.

 • jajko83

  wanderlei rozdupcy go w pył. nie da się obalić. jeśli da się obalić, to zaraz wstanie i znokautuje chama. jeżeli nie wstanie to burak sonnen go zamęczy w parterze swoim gnp. także na dwoje babka wróżyła, choć serce w ch*j za waldemarem. mangalele ciągnie siury za śmietnikiem.

 • Morla

  DrMengele
  Sport to przemysł, jeśli tego nie rozumiesz i jeśli porównujesz UFC do KSW to nie ma sensu z Tobą rozmawiać. Powiem Ci tyle, że jeśli ktoś robi coś/ mówi coś aby zbudować zainteresowanie to nie oznacza, że trenuje mało czy słabo. A jeszcze biorąc pod uwagę to, że Twoj komentarz widnieje pod newsem odnośnie Wanderlei’a, to już całkiem żenada. Myśl chłopie, myśl, choć czasem…

 • rudy

  Jak dla kogoś UFC i KSW to generalnie gówno, to zakładam, że nie powinien w ogóle oglądać tego sportu a jedynie go uprawiać. Można mieć konkretne zarzuty, uwagi ale hasło „to jest gówno” jest wybitnie konstruktywne i nie ma już na to rady. Przecież nie każdy lubi tv. Spoko, chodź na treningi i tam oglądaj sport skoro formuła wszelkich medialnych organizacji Ci nie pasuje 🙂