Adam Zając kolejnym przeciwnikiem Antoniego Chmielewskiego

autor:
06 Styczeń 2014
5
Adam Zając kolejnym przeciwnikiem Antoniego Chmielewskiego

Adam Zając

Anonsowany przez organizatorów do udziału w gali PLMMA 30, weteran polskiej sceny Antoni Chmielewski (25-11), nie musiał długo czekać na poznanie swojego przeciwnika. Na marcowej gali w Koszalinie lub Rzeszowie -bo lokalizacji jeszcze nie ustalono- jego oponentem będzie Adam Zając (7-1-1) z Gracie Barra Łódź.

Nie będzie miło wspominał dwukrotny tryumfator turniejów KSW, swojego debiutu w organizacji Mirosława Oknińskiego. Przed dwoma tygodniami na gali w podwarszawskim Legionowie, już w pierwszych pięciu minutach Chmielewski został rozbity przez Bartosza Fabińskiego, co poskutkowało niedopuszczeniem do drugiej rundy.

Po niespełna dwuletniej przerwie, spowodowanej problemami osobistymi, Zając powrócił w kwietniu zeszłego roku na gali upadłej organizacji Superliga MSW, gdzie jeszcze w kategorii półciężkiej zremisował z Adamem Kowalskim. Kolejne dwie walki „Zajcu” toczył już w limicie 84 kg, wygrywając przez TKO w drugich rundach z Ireneuszem Cholewą i Rafałem Lewoniem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Typer
Gość
Typer

powinien już inny styl na życie wybrać. nie walki zawodowe. „trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść…” (śpiewam chłopcy śpiewam) 🙂

rudy
Gość
rudy

Trochę zgadzam się z Blade. Nie jako widz ale jako człowiek to niestety zgadzam się 🙁

Blade
Gość
Blade

No i dobrze, niech nabija rekordy młodym i przy okazji coś zarobi 😉

Pako
Gość
Pako

Antek powinien już przestać walczyć,niestety już zamiast iść w góre to idzie w dół.

bartek0011
Gość
bartek0011

Kolejna porażka Antka.