Bójka na planie brazylijskiego TUF’a: „Team Wanderlei vs. Team Sonnen”

28 Styczeń 2014
Bójka na planie brazylijskiego TUF’a: „Team Wanderlei vs. Team Sonnen”


W dobie profesjonalizmu można było spodziewać się, że sprawy osobiste, zawodnicy wyjaśnią raczej w oktagonie. Niestety zgodnie z popularnym „a nie mówiłem”, na planie brazylijskiego TUF’a doszło do bójki pomiędzy Wanderlei’em Silvą a Chaelem Sonnenem.

Info przekazał osobiście Dana White:

Wanderlei i Chael pobili się. Dopiero co to się stało. Oni dosłownie walczyli ze sobą.

Emocje sięgnęły zenitu w momencie, gdy jeden z podopiecznych niespodziewanie uderzył Sonnena w tył głowy:

Podczas gdy obaj ze sobą walczyli, jeden z podopiecznych Wanderlei’a frajersko uderzył Chaela. Było ostro, naprawdę miało miejsce zwariowane g*wno. Właśnie się tym zajmujemy… Oni dosłownie pobili się i trochę to trwało.

Nie wiadomo jeszcze jakich konsekwencji można spodziewać się względem trenerów a zwłaszcza od uczestnika, który zachował się wyjątkowo niegodnie miana sportowca.

To jedna z tych rzeczy, to jest reality show. Bywa dobrze, ale bywa również źle. Ta walka nie musiała mieć miejsca, żeby ludzie byli podekscytowani na myśl o ich zbliżającym się starciu, bo obaj od dawna skaczą sobie do gardeł.

Wg dostępnych informacji, Wanderlei w pewnym momencie zamachnął się w kierunku Sonnena, ten jednak zszedł mu z drogi, sprowadzając i przechodząc z nim do parteru, gdzie zajął pozycję z góry. Ciekawe, czy bójka zostanie choćby częściowo ujęta w końcowym nagraniu? Druga serie brazylijskiego Ultimate Fightera zadebiutuje 9-go marca.

Komentarze

 • Pako

  Z tym uderzeniem w tył głowy to brak szacunku.Ciekawe jakie bedą tego konsekwencje.

 • rudy

  E to żenada. Naprawdę niegodne. No ale …jak sami organizatorzy wspominają Tuf to reality show…

 • bartek0011

  Ciekawe co dalej … Ta edycja zapowiada się naprawde nieźleLaughing

 • Drwalu

  ta edycja zapowiada się typowo po amerykańsku. jeszcze niech im każą gotować i miss edycji wybierać…żałosne

 • Eksporter Zla

  nie sportowe? niegodne? o piwo się założę, że wyreżyserowane, bo TUF podupada na oglądalności i poza złotymi ustami Cheala właśnie takie akcje mają nakręcić ludzi od oglądania

 • Drwalu

  no racja! i jeszcze to że Dana na tychmiast dodał że do tego wcale nie musiało dojść by zadowolić widzów bo i tak sobie skaczą do gardeł…czyli jednak musiało…bo widzowie tego chcieli. taki to jest problem z tymi dodmami wielkiego brata. każda formuła się po kilku sezonach wypala…

 • Typer

  że tak po osiedlowemu się wyrażę, zamkli by już to gówno…

 • DrMengele

  Srała babcia srała trawy się trzymała.

  Ciekawe co jeszcze wymyślą aby zwiększyć oglądalność.