Maciej Jewtuszko wraca do treningów

10 Styczeń 2014
Maciej Jewtuszko wraca do treningów


Tym razem mamy dobrą wiadomość dla fanów widowiskowo walczącego Macieja Jewtuszko (10-2). Po serii odwołanych występów, obecny mistrz wagi lekkiej KSW czuje się znacznie lepiej i może już trenować.

Ostatni raz mieliśmy okazję podziwiać Irokeza w grudniu 2012. Od tamtego momentu włodarze Konfrontacji dwukrotnie proponowali mu ciekawie zapowiadający się pojedynek z Andre Winnerem, ten jednak musiał wycofać się z przyczyn zdrowotnych. Nie chcąc zapeszać, w krótkiej rozmowie Irokez powiedział jedynie, że wrócił do treningów. Póki co, musi jednak zachować rezerwę i choć narzucił sobie mocne tempo, nie są to jeszcze treningi o jakich by marzył. Tym bardziej, że cały czas odczuwa jeszcze dyskomfort w postaci bolącej nogi.

W niedawnej rozmowie, Maciej Kawulski potwierdził, że Irokez na razie nie powinien obawiać się utraty pasa i spokojnie czekają na rozwój wydarzeń. Do tej pory mistrz kat. 70 kg wygrał w KSW dwa pojedynki a jeden przegrywając. Rok temu udało mu się jednak zatrzeć pierwsze, niemiłe wrażenie i udanie zrewanżował się Arturowi Sowińskiemu za nokaut w Atlas Arenie.

Komentarze

 • Pako

  Wracaj wracaj Maciej.Oby było bez ponownych kontuzji.

 • adamus

  niech wraca i pokaże że jest dobry. półtorej roku przerwy to starsznie długo

 • bartek0011

  Wracaj Maciek Smile

 • zenek

  Jewtuszko poziomu swiatowego nie ma ale ambitny chlop jest zycze powodzenia.

  ps. po kazdym logowaniu na forum uaktywnia mi sie wirus navi links wiec cos jest nie tak…

 • W. Mrozowski

  @zenek
  Od kiedy? Podaj więcej szczegółów. Jaki anytvir, co pisze, w jakiej sytuacji dokładnie, jaki adres podaje? Małe szanse na zawirusowanie u nas ale nie można lekceważyć sygnałów.

 • GROM Z

  Ja nie trawię cwaniaczka Piękne było KO jakie zafundował mu Kornik

 • zenek

  @W. Mrozowski
  Minęły z 3 miechy coś koło tego i jak loguje się na forum to uaktywnia się navi links .
  Navi links spamuje mi informacjami, daje linki do stron mma i innych.
  Sprawdzałem na 3 komputerach i na każdym jest tak samo po zalogowaniu sie na forum i na pewno nie jest to z mojej winny.
  Antywirus: Avira AntyVir(u kumpla Avast)