Mateusz Zawadzki liczy na walkę z Azhievem lub Shamaevem w kat. -66kg

27 Styczeń 2014
Mateusz Zawadzki liczy na walkę z Azhievem lub Shamaevem w kat. -66kg


Kto był w sobotę w Ełku lub oglądał nasze nagranie pojedynku Arbi Shamaev vs. Tomasz Zawadzki z gali 3F, mógł również zaobserwować emocje całej rodziny Zawadzkich, po przegranej Tomasza. Smutku nie ukrywał również młodszy brat Mateusz, który liczy na sportową szansę uratowania honoru rodziny.

Oto informacja, która pojawiła się wczoraj na jego facebooku:

Po ostatnich przemyśleniach i analizach, schodzę kategorię niżej (do -66kg). Arbi, Anzor szacunek za poziom sportowy ale mam nadzieję, że w przyszłości skrzyżujemy rękawice na ringu KSW.

W roli gościa specjalnego gali 3F: Free Fighting Federation, pojawił się również Maciej Kawulski, który pogratulował zwycięzcy walki wieczoru i powitał go jako pełnoprawnego fightera KSW. Na tej samej gali miał wystąpić tytułowy Mateusz Zawadzki, który z powodu kontuzji stawu łokciowego, musiał wycofać się z pojedynku z Kerimem Abzaiłovem.

Ewentualna wygrana fightera z Ełku, z pewnością byłaby szybką przepustką do powrotu na biały ring Konfrontacji. Wczorajsza propozycja zejścia kategorię niżej i ewentualny rewanż za brata, jest jednak równie dobrym pomysłem dla włodarzy KSW. Jak powszechnie wiadomo, ci lubią dobre scenariusze.

Komentarze

 • areks4400

  Lubie Mateusza ale Anzor go rozjedzie jak by doszło do ich walki

 • Obawiam sie ze Meteusz moglby nie dac rady czeczenom.

 • champ1

  na gali było trzech czeczeńskich zawodników. strasznie dużo ich walczy w polsce

 • Dudek

  nie zdziwię się jeśli Mateusz zawalczy z Arbim na ksw 26. Scenariusz zemsty jest 😀

 • bartek0011

  Jak wyleczy kontuzję

 • Pako

  Czy z Arbim czy z Anzorem to i tak ciekawe zestawienie.

 • bartek0011

  W którym i tak (tak myśle) by przegrałLaughing