Michał Fijałka w walce wieczoru na Berserkers Arena 5

13 Styczeń 2014
Michał Fijałka w walce wieczoru na Berserkers Arena 5


Reaktywowana Berserkers Arena przystępuje do kolejnego etapu działania. Z tego powodu, przed chwilą ogłoszono pierwsze nazwisko walki wieczoru. To sprawdzony Michał Fijałka, który w październiku dał widowiskową walkę na czwartej edycji BA.

Oto, co o „Sztandze” ma do powiedzenia organizator gali i przyjaciel z maty Robert Siedziako:

Rozwój Michała i jego walki śledzę od wielu lat, jest to zawodnik walczący bardzo inteligentnie. Mówiąc w żargonie MMA jest ‘poukładanym’ fighterem, ale co pokazały jego dwie ostatnie walki, potrafi też zaryzykować i postawić na agresywne wymiany bokserskie oraz show. Michał dla wielu młodych zawodników jest wzorem do naśladowania. Jest to zawodnik pokorny, słuchający się trenerów, twardo stąpający po ziemi. Co najważniejsze, zawodnik który chce się rozwijać i ciężko pracować. W Stargardzie Szczecińskim po raz kolejny chcemy zobaczyć Sztangę, który z zaciśnietymi zębami wstaje po knockdownie i atakuje ze zdwojoną siłą. Bagi dba o poziom sportowy naszej gali i mogę zagwarantować fanom, że jego zawodnicy pod żadnym pozorem nie dostaną taryfy ulgowej. To samo będzie tyczyć się Michała, bo po raz kolejny starannie wyselekcjonujemy dla niego jak najlepszego rywala.

Wg informacji, które uzyskaliśmy od samego zawodnika, jego kolejny oponent powinien być znany w ciągu kilku kolejnych dni. Prawdopodobnie możemy się spodziewać również, że reprezentant Szczecina w czerwcu stoczy kolejny pojedynek. Tym razem dla innej organizacji działającej na terenie Polski.

Komentarze

  • bartek0011

    Sztandze ostatnio cośdobrze nie idzie….Sad

  • Magda S.

    hardkorowy zawodnik, takich już dzisiaj nie robią 🙂