Michał Michalski vs. Paweł Obrzut na PROMMAC 1

autor:
28 Styczeń 2014
Michał Michalski vs. Paweł Obrzut na PROMMAC 1

Michalski vs Obrzut

Wrocławska gala PROMMAC 1 doczekała się lokalnego bohatera. Będzie nim reprezentujący miejscowy Rio Grappling Michał Michalski (1-1), który w walce otwierającej pierwszy event nowo powstałej organizacji skrzyżuje rękawice z Pawłem Obrzutem (2-1) ze Szkoły Walki Drwala.

Michalski to finalista programu MMAster, który emitowany był na antenie TVN Turbo. Wrocławianin dotarł aż do finału, w którym musiał uznać wyższość Daniela Skibińskiego z Ankosu Poznań przegrywając niejednogłośnie na punkty. W grudniu stoczył swoją drugą zawodową walkę, tym razem zakończoną na swoją korzyść. W walce wieczoru Warriors Fight Night w Lesznie, znokautował lokalnego zawodnika Kamila Szymańskiego.

Niewiele większe doświadczenie na zawodowych ringach ma podopieczny Tomka Drwala. Obrzut udanie zadebiutował w styczniu ubiegłego roku walką z Adamem Weissem na Fighters Arena 5. Na poddanie balachą przeciwnika potrzebował zaledwie dwadzieścia sekund. Później przyszła porażka przez decyzję z Arturem Kamińskim, którą odbił sobie dwa miesiące później, wygrywając w drugiej rundzie z Pawłem Latało.

Komentarze