Roy Nelson liczy na posadę komisarza Komisji Sportowej Stanu Nevada. Dana White odpowiada: „Co za cymbał.”

29 Styczeń 2014
Roy Nelson liczy na posadę komisarza Komisji Sportowej Stanu Nevada. Dana White odpowiada: „Co za cymbał.”


Od czasu rezygnacji Keitha Keizera z pozycji głównodowodzącego najbardziej prestiżową Komisją Sportową w kraju i na świecie, wciąż trwają poszukiwania właściwego kandydata. Temat natychmiast rozpoznał Roy Nelson, który uznał, że jest to posada dzięki której mógłby pomóc w rozwoju branży i jednocześnie być blisko niej, po zakończeniu kariery sportowej.

Złożyłem podanie. Wraz z żoną rozmawiałem o czymś, co mógłbym robić poza walkami w oktagonie. Wierzę, że mógłbym uczynić nieco dobra. Las Vegas to moje rodzinne miasto, tutaj się urodziłem i wychowałem. Czuję więc, że to jest sposób w jaki mógłbym pomóc w rozwoju sportu. Swoją osobą mógłbym przyciągnąć ludzi z powrotem do Vegas i tym samym wspomóc budżet. Oczywiście chciałbym pomóc oczyścić sport, ale finansowa pomoc dla stanu Nevada oraz zwiększenie jego dochodu, to jeden z moich głównych celów. Druga sprawa, to zapewnienie lepszego sędziowania i zwiększenie bezpieczeństwa zawodników. Nie mówiłem o tym włodarzom UFC, ale nie sądzę żeby mieli coś przeciwko. Uważam, że będą szczęśliwi, że próbuję uczynić ten sport lepszym. Zbudowałbym relację, która pomogłaby UFC, MMA i pozostałym sportom walki stanu Nevada.

Wbrew zapewnieniom Nelsona, znamy co najmniej jednego reprezentanta ZUFFY, który nie był zachwycony jego pomysłem. Za słowami Dany White:

Co za pier*olony cymbał… Jeżeli Roy złoży aplikację w pier*olonym Kinko (red. punkt kserowania i bindowania dokumentów), to nawet tam nie dostanie tej pracy. Zostaw w spokoju Komisję Sportową.

Zaiste, zawiła relacja pomiędzy Daną a Nelsonem dałaby mieszankę wybuchową za każdym razem, kiedy UFC organizowałoby kolejny event w Las Vegas.

Komentarze

 • EL doopa

  aaaahahahahahahaa ten Dana mnierozwala. mógłby nieco lepiej dobierać słowa bo forma nie może przerastać treści niemnije podziwiam go zawsze że mówi co myśłi a nie tylko taki dziennikarski pitu pitu

 • Drwalu

  padam na twarz. Dana wymiata

 • Typer

  no dobra no odczepcie się. a Lato, który 4 lata w senacie przesiedział? nie wspominając już Arnolda?? niechaj mu przyświeca idea, że w życiu to jedynie fantazja powinna nas ograniczać 😉

 • bartek0011

  Dana nie szczędziLaughing

 • Pako

  Danka ostro poleciał .Ciekawe co Nelson na jego słowa.

 • ruchmistrz

  😀