Roy Nelson liczy na posadę komisarza Komisji Sportowej Stanu Nevada. Dana White odpowiada: „Co za cymbał.”

29 Styczeń 2014
6
Roy Nelson liczy na posadę komisarza Komisji Sportowej Stanu Nevada. Dana White odpowiada: „Co za cymbał.”


Od czasu rezygnacji Keitha Keizera z pozycji głównodowodzącego najbardziej prestiżową Komisją Sportową w kraju i na świecie, wciąż trwają poszukiwania właściwego kandydata. Temat natychmiast rozpoznał Roy Nelson, który uznał, że jest to posada dzięki której mógłby pomóc w rozwoju branży i jednocześnie być blisko niej, po zakończeniu kariery sportowej.

Złożyłem podanie. Wraz z żoną rozmawiałem o czymś, co mógłbym robić poza walkami w oktagonie. Wierzę, że mógłbym uczynić nieco dobra. Las Vegas to moje rodzinne miasto, tutaj się urodziłem i wychowałem. Czuję więc, że to jest sposób w jaki mógłbym pomóc w rozwoju sportu. Swoją osobą mógłbym przyciągnąć ludzi z powrotem do Vegas i tym samym wspomóc budżet. Oczywiście chciałbym pomóc oczyścić sport, ale finansowa pomoc dla stanu Nevada oraz zwiększenie jego dochodu, to jeden z moich głównych celów. Druga sprawa, to zapewnienie lepszego sędziowania i zwiększenie bezpieczeństwa zawodników. Nie mówiłem o tym włodarzom UFC, ale nie sądzę żeby mieli coś przeciwko. Uważam, że będą szczęśliwi, że próbuję uczynić ten sport lepszym. Zbudowałbym relację, która pomogłaby UFC, MMA i pozostałym sportom walki stanu Nevada.

Wbrew zapewnieniom Nelsona, znamy co najmniej jednego reprezentanta ZUFFY, który nie był zachwycony jego pomysłem. Za słowami Dany White:

Co za pier*olony cymbał… Jeżeli Roy złoży aplikację w pier*olonym Kinko (red. punkt kserowania i bindowania dokumentów), to nawet tam nie dostanie tej pracy. Zostaw w spokoju Komisję Sportową.

Zaiste, zawiła relacja pomiędzy Daną a Nelsonem dałaby mieszankę wybuchową za każdym razem, kiedy UFC organizowałoby kolejny event w Las Vegas.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

6
Dodaj komentarz

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ruchmistrzPakobartek0011TyperDrwalu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ruchmistrz
Gość
ruchmistrz
Offline

😀

Pako
Gość
Pako
Offline

Danka ostro poleciał .Ciekawe co Nelson na jego słowa.

bartek0011
Gość
bartek0011
Offline

Dana nie szczędziLaughing

Typer
Gość
Typer
Offline

no dobra no odczepcie się. a Lato, który 4 lata w senacie przesiedział? nie wspominając już Arnolda?? niechaj mu przyświeca idea, że w życiu to jedynie fantazja powinna nas ograniczać 😉

Drwalu
Gość
Drwalu
Offline

padam na twarz. Dana wymiata

EL doopa
Gość
EL doopa
Offline

aaaahahahahahahaa ten Dana mnierozwala. mógłby nieco lepiej dobierać słowa bo forma nie może przerastać treści niemnije podziwiam go zawsze że mówi co myśłi a nie tylko taki dziennikarski pitu pitu