UFC ogłosiło kalendarz tegorocznych imprez w Kanadzie

autor:
30 Styczeń 2014
UFC ogłosiło kalendarz tegorocznych imprez w Kanadzie

UFC Canada

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, która odbyła się wczoraj wieczorem w Kanadzie, działacze Ultimate Fighting Championship poinformowali o tegorocznych planach związanych z organizacją swoich eventów w tym właśnie kraju.

Okazuje się, że UFC będzie gościło w Kanadzie pięciokrotnie. Po raz pierwszy 16. kwietnia w w Quebec City z finałową galą TUF Nations: Canada vs. Australia. Walkami wieczoru będą pojedynki Michael Bisping vs. Tim Kennedy, a także trenerów obu ekip Patrick Cote vs. Kyle Noke. Ponadto anonsowano też walki Sama Stouta z KJ Noonsem i Mitcha Gagnona z Timem Gormanem.

Dwa miesiące później, 14. czerwca w Vancouver odbędzie się UFC 174. We wrześniu, a dokładnie 27. dnia tego miesiąca w Toronto zorganizowana zostanie kolejna numerowana gala, tym razem z numerem 178.

Na 14. października zaplanowano jedną z gal UFC Fight Night. Ta odbyć ma się w Halifax, mieście kojarzonym z największym cmentarzem ofiar Titanica. Po raz ostatni w 2014 roku UFC będzie gościło w dobrze znanym już Montrealu. 6. grudnia w Bell Centre zobaczymy UFC 181.

Komentarze

  • RZDZ

    o to dość często. niby gościnnie ale regularnie i często jak nasz rynek tak zajmą to będzie super

  • rudy

    No ładne gale. Tera nich jeszcze Polaków zakontraktują 😉 Tam tyż mamy naszą polonię 🙂