„Urzekła mnie ich wizja tworzenia widowisk sportowych.” – Michał Kita o kontrakcie z PROMMAC

16 Styczeń 2014
„Urzekła mnie ich wizja tworzenia widowisk sportowych.” – Michał Kita o kontrakcie z PROMMAC


Tym razem w zupełnie innych okolicznościach, bo dwóch Ślązaków, za pośrednictwem krakowskiej organizacji, która organizuje konferencję na warszawskiej ziemi. I tak, z Michałem Kitą porozmawialiśmy w Hotelu Marriot, gdzie zakończyło się oficjalnie przedstawienie debiutującej w marcu PROMMAC. O zobowiązaniach wobec nowego pracodawcy, wciąż tlących się marzeniach o pierwszej lidze, tajnikach kontraktowych i całej reszcie, usłyszycie wraz z podsumowaniem występów jego podopiecznych z klubu MMA Warriors.

Komentarze

 • zenek

  Kita najlepszy ciezki w Polsce cieszy mnie ze bedzie walczyl odpowiedniej federacji

 • leqfirst

  To czy federacja będzie odpowiednia ocenimy po kilku galach, a nie po pierwszej konferencji prasowej.

 • bartek0011

  No nie wiem czy Kita jest najlepszy . Sam zwraca uwagę na rankingi w wywiadach , a po pierwszej walce z Lindermanem ostro poszedł w dół . W wspomnianej wcześniej walce z DJ jego kondycja i samo przygotowanie było okropne … Co prawda jest dobry , ale niestety lata lecą. Teraz (nie patrząc na rankingi) jest wdg mnie na pewno za Bedorfem Grabowskim i Tyburą . Oczywiście każdy na swoje zdanie . Kita jest na pewno lepszym materiałem na wypromowanie niż np. Bajor , który nfi jest o wiele gorszy od niego 🙂

 • Pako

  Nie jest najlepszy,owszem jeden z najlepszych w Pl lecz pierw niech udowodni ze jest najlepszy.

 • Redaktor Kokos80

  Kita najlepszy? Fakty mowia co innego, to zawodnik, ktory byl kiedys w czolowce, ale obecnie juz nie budzi wiekszych emocji.