Vyacheslav Vasilevsky z szansą zdobycia kolejnego pasa M-1

autor:
29 Styczeń 2014
Vyacheslav Vasilevsky z szansą zdobycia kolejnego pasa M-1

Vyacheslav Vasilevsky, fot. sherdog.com

Vyacheslav Vasilevsky, fot. sherdog.com


Były mistrz wagi półciężkiej federacji M-1 Global Vyacheslav Vasilevsky (23-2) ponownie zawalczy o pas mistrzowski rosyjskiej organizacji, tym razem jednak już w kategorii 84 kg. Na gali M-1 Challange 47 w Ornburgu na wschodzie Rosji, którą zaplanowano na 4. kwietnia „Slava” zmierzy się z obecnym czempionem Ramazanem Emeevem (11-2).

Niepokonany w M-1 Global 26-letni Dagestańczyk po tytuł mistrza wagi średniej sięgnął w listopadzie 2012 r. pokonując jednogłośnie na punkty znanego z występu na KSW Mario Mirandę. Pięć miesięcy później Ramazan obronił tytuł ponownie zwyciężając Mirandę, tym razem przez nokaut na początku trzeciej rundy. Pojedynek z Vasilevskym będzie bez wątpienia, dużo cięższą przeprawą.

Vasilevsky po krótkiej przygodzie z Bellatorem sprzed dwóch lat, wrócił na rodzimą scenę i od tamtej pory pozostaje niepokonany, mając za sobą sześć występów. Prawo skrzyżowania rękawic z obecnym mistrzem wywalczył sobie wygrywając przez decyzję z Charlesem Andrade i stopując uderzeniami w parterze Vitora Nobregę. Między tymi walkami na galach M-1 zwyciężył też Trevora Prangleya. Przypomnijmy, że Vyacheslav ma na swoim koncie wygrane z Robertem Joczem i Tomaszem Narkunem.

Komentarze

 • kerimm85

  ladny koks

 • bartek0011

  No zdjęcie niczego sobie Laughing

 • Drwalu

  łeeeee tak nie wygląda ciało mistrza mma! takim mówimy nie! 🙂

 • EL doopa

  niech się betsafe zatrudni, będzie koksobratem 🙂

 • Pako

  Ostro widać że chłopak nie tylko na suplach leci.

 • bartek0011

  Ciekawe , dlaczego jeszcze go nie ma w UFC nie wiem czy coś przeoczyłem. Teraz dużo ruskich idzie do UFC a on jest stosunkowo młody i ma bardzo dobry rekord. Chyba z Bellatorem już go nic nie wiąże????/

 • Suriname

  Fajną ma muskulature. Ciekawe jak ją zrobił 😀 Widziałem jego rekord na sherdogu i dobrze by było gdyby sciągneli go dla Mameda. To by było wyzwanie większe niż Jessy Taylor,Acacio,Kendal, Melvin i Santiago. Gdyby Mamed go pokonał to w UFC by o nim usłyszeli i dana sypnąłby więcej hajsu Mamedowi.