Wstępna rozpiska MMA Challngers 9 + informacja o biletach

22 Styczeń 2014
Wstępna rozpiska MMA Challngers 9 + informacja o biletach


MMA Challengers stawia na magię liczb. 22-go lutego w katowickim spodku ponownie zmierzy się aż 22 zawodników. Dziewiąta gala to aż 8 pojedynków w formule MMA (w kat. od 52kg do 120kg), w tym po raz pierwszy pojedynek kobiet, oraz trzy walki K-1. Znamy wstępne nazwiska, które pojawią się tego dnia w oktagonie.

Będą to m. in. Andrzej Grzebyk (Legion Team Tarnów), Mariusz Radziszewski (South Legion), Janusz Staszewski (Gracie Barra Łódź), Adam Wieczorek (AKS Chorzów), Janusz Bojczuk (Lutadores Opole), Stanislav Futera (Penta Gym Praha), Weronika Zygmunt (Kraków) oraz wielu innych doświadczonych fighterów. Dalsze szczegóły odnośnie karty walk, zostaną ogłoszone wkrótce.

Z dobrych wiadomości, bilety na event uprawniają do udziału w imprezie Testosteron – Męski Maraton, która cyklicznie poprzedza MMAC. Wejściówki zaczynają się od 25 zł i są dostępne na www.eventim.pl oraz w sieciach Media Markt, Empik i Saturn. Pozostałe bilety 30zł, 59zł, 89zł, 120zł oraz bilet VIP+Catering 600zł. Kluby MMA mogą starać się o wejściówki grupowe.

Komentarze

 • Cain

  noooo ładnych mają sponsoró, pogratulować! i sprzedaż bilet przez empik to nie lada osiągnięcie. serio wejść do saturna i empiku to już grubsza sprawa

 • Gajo

  To dobrze, że są tacy sponsorzy, bilety w empiku i jakaś impreza, bo sama gala w spodku z taką rozpiską i przy takich cenach biletów to by było biznesowe samobójstwo. Pozostaje mieć nadzieję, że organizatorzy wiedzą co robią.

 • bartek0011

  Dobrze rozpromować i dzięki temu Spodek nie będzie taki pusty.Laughing

 • RZDZ

  ja licze że śląsk nie zawiedzie! mega sponsprzy dobrzy artnerzy napewno lokalni fani i janusze się o tym dowiedzą więc liczę ze po te pare zł się złożą. oby się udało trzymam kciuki