Daniel Omielańczuk vs. Jared Rosholt na UFC Fight Night 39

08 Luty 2014
Daniel Omielańczuk vs. Jared Rosholt na UFC Fight Night 39

foto: ufc.com

foto: ufc.com


O planach drugiego występu Daniela Omielańczuka (16-3-1-1NC), słychać było od dawna. Najpierw mowa była o UFC 171, na której wstępnie walczyć miał Jon Jones z Gloverem Teixerą. Ostatecznie plany zeszły na UFC Fight Night 39 w Abu Dhabi, gdzie Polak zmierzy się z Jaredem Rosholtem (9-1).

Informację opublikował najpierw portal www.mmarocks.pl, a potwierdził reprezentujący jego interesy w kraju Norbert Sawicki z SMT Managament. 27-letni Amerykanin ma za sobą udany ciąg pięciu zwycięstw tylko w roku 2013 i wygrany debiut na finale 18-go TUF’a. Jako reprezentant teamu Takedown, może trenować m. in. z Johnym Hendricksem, który niedawno otarł się o mistrzowski pas.

Daniel Omielańczuk przebywa obecnie w siedzibie AKA w San Jose, gdzie poleciał wraz z Michałem Materlą. Obaj przygotowują się z czołowymi fighterami w swoich dywizjach wagowych.

Komentarze

 • Pako

  Typowy zapaśnik,Daniel niech ostro trenuje,bo tu już będzie coraz trudniej.

 • Drwalu

  ooooo proszę, poza newsem godnym uwagi widzę że na tym portalu dla odmianynikt nie boi się powiedzieć nazwy przeciwnej druźżyny. Na mma rocks by się zesralia nie podali was w info. no tak to mi się rzuciłow oczy bo to nie raz tu widzę a tam nigdy. no niby nic a klasę i poziom widać….

 • bartek0011

  Ciężko. Ale nikt nie powiedział , że w UFC będzie łatwo liczę na Jakieś KO w wykonaniu Daniela.

 • kamerling

  Oczywiście, chciałbym żeby wygrał Daniel, ale wydaje mi się, że tak nie będzie. Sprowadzenia zrobią niestety swoje…