Delson Heleno nowym rywalem Tomasza Drwala na PROMMAC 1

25 Luty 2014
Delson Heleno nowym rywalem Tomasza Drwala na PROMMAC 1


Ta informacja przyszła jak grom z jasnego nieba. Dosłownie przed chwilą organizacja PROMMAC ogłosiła nowego rywala dla Tomasza Drwala. Wg włodarzy, Sean Strickland złamał postanowienia kontraktowe pomiędzy organizacją King of the Cage oraz PROMMAC.

Nowym rywalem krakowskiego fightera będzie Delson Heleno (25-7) z teamu Nogueira. 26-letni Brazylijczyk jest prawdziwym weteranem MMA a nawet gal, które uznawano w Brazylii za stricte Vale Tudo. Wydarzeń, które nie były tak pro sportowe i uważano je za bardziej brutalne od unormowanego dzisiaj MMA.

Wg informacji prasowej, ex rywal Tomasza zataił przed organizacją PROMMAC niektóre z istotnych punktów umowy z King of the Cage, które już zerwało współpracę ze Stricklandem.

Niestety podpisując z nami kontrakt, Amerykanin zataił informacje o warunkach swojej umowy z organizacją King of the Cage, wprowadzając tym samym w błąd zarówno nas, jak i właścicieli KOTC oraz zrywając warunki podpisanego kontraktu. Władze KOTC zakończyły już współpracę z zawodnikiem. Właściciele PROMMAC dołożą dodatkowo wszelkich starań, aby kwestię zerwania warunków kontraktu, wyjaśnić zgodnie z kontraktowymi ustaleniami. Prawdopodobną przyczyną takiego zachowania zawodnika była propozycja walk w UFC, którą w międzyczasie otrzymał.

Nowy przeciwnik jest o tyle fascynujący, że prezentuje mocno nietypowy styl w oktagonie. Jego styl bazowy Capoeira sprawia, że Delson jest dynamiczny i nieprzewidywalny.

Komentarze

 • bartek0011

  Echh 🙁 Czy jakaś rozpiska w Polsce oczka się bez zmiany … Zastępca nie jest zły , ale Amerykanin byłby lepszy 🙁

 • Jak na Drwala to przeciwnik bardzo slaby. Wg sherdoga walczy w polsredniej czyli pewnie bedzie odstawal warunkami fizycznym poza tym niedawno znokautowal go Trinaldo.

 • city5555

  bartek0011 – po co bezsensu komentujesz ? Zmiany rozpiskek są ryzykiem związanym z tym sportem, i zmiany występują na całym świecie a nie tylko w Polsce

 • Stachel

  wg. sherdoga brazol ma 36 lat

 • RZDZ

  no nie już zmiany i to dla walk wieczoru… bez sensu 🙁

 • Gruby

  On ma 36 lat. Szkoda mam nadzieję żę naprawdę był w treningu bo jak nie to Tomek go zniszczy szybko.
  Piewotne starcie dużo lepsze…

 • labedz

  Tarzan wypada, szkoda, że tak późno się to dzieje. Do gali niedaleko. Rywal na moje oko jest dobry, lubi schodzić i łapać nogi rywala. Liczę na Tomka, mam nadzieje, że nie pomiesza się wiele w jego przygotowaniach 🙂

 • Pako

  I weź tu się nie zdenerwuj,zawsze coś wyskoczy,no trudno ważne że jest zastępstwo i walka wieczoru uratowana.

 • Loku

  Zdarzają się takie sytuacje, to normalne w sporcie. Jenak dziwi mnie, że w opisie na stronie otwarcie twierdzą, że Heleno jest lepszy zawodnikiem niż Tarzan. Nie wiem czy jest tu ktoś kto tak na prawdę uważa. Jak dla mnie zmiana na duży minus… Także nie wydaje mi się by walka wieczoru była uratowana…

 • nitro

  Drwal dostanie pewnie wytyczne żeby nie skońćzyć go za szybko;/

 • Typer

  no dla mnieteż zmiana na gorsze. ale na tydzień przed galą, jak miałaby byc na lepsiejszą? 🙁

 • Loku

  Lepszą zorganizować byłoby na pewno ciężko. Dobrze, że walka się odbędzie ale po co wciskać ludziom kit, że trzymali w odwodzie lepszego zawodnika?

 • ruchmistrz

  właśnie! LOKU ma racje …. ale tak swoją drogą to ciakawi mnie ta walka biorąc pod uwagę styl bazowy zastępcy