Rozpiska PLMMA 30 prawie kompletna, Domański vs. Płotka najnowszym zestawieniem

autor:
04 Luty 2014
1
Rozpiska PLMMA 30 prawie kompletna, Domański vs. Płotka najnowszym zestawieniem

Radosław Domański

Radosław Domański


Dosyć szybko zapełnia się rozpiska niedawno ogłoszonej gali PLMMA 30. Impreza w Brodnicy nie była pierwotnie planowana na ten rok, jednak przed kilkoma dniami postanowiono zorganizować tam drugi marcowy event. Dwa tygodnie po mocno obsadzonej PLMMA 29 Extra w Legionowie, organizacja Mirosława Oknińskiego zawita do kujawsko-pomorskiego.

Z dotychczas zakontraktowanych zawodników największym doświadczeniem może pochwalić się Radosław Domański (2-2). Zawodnik z Łukowa ma na swoim koncie cztery zawodowe walki. Dwa lata temu na gali Forca 2 w Radomiu, wziął udział w ośmioosobowym turnieju wagi lekkiej, gdzie dotarł do finału. Po dwóch wygranych przez techniczne nokauty, dopiero w ostatecznym pojedynku uległ mocnemu Czeczenowi Muslimowi Tulshaevowi. W kwietniu ubiegłego roku, wystąpił na pierwszej gali Superligi MSW, gdzie w zastępstwie za zawodnika z Poznania wziął walkę w kategorii półśredniej. Pojedynek z Salimem Touahrim, mając niedowagę nie wróżyła nic dobrego i tak też było. Domański przegrał pod koniec pierwszej rundy. Teraz wraca do wagi lekkiej, gdzie czeka na niego niepokonany Paweł Płotka (2-0).

Grudziądzanin również zadebiutował w 2012 r. Na drugiej gali PLMMA potrzebował niespełna minutę by pokonać dźwignią na łokieć Dominika Sliwińskiego. Trzy miesiące temu na No Contest po piętnastominutowej walce, ostatecznie zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów.

Pozostali uczestnicy to przede wszystkim reprezentanci Brodnicy i niedalekich okolic, chociaż pojawi się też dwóch zawodników śląskiego Dybol Team. Poniżej aktualna karta walk.

Open: Rafał Szpakowski (0-0) vs. Marcin Frankiewicz (1-0)
Open: Paweł Szczygieł (0-0) vs. TBA
93 kg: Łukasz Bojanowski (1-0) vs. Piotr Woźniak (0-1)
84 kg: Michał Pawłowski (1-2) vs. Tomasz Dybowski (0-1)
84 kg: Dawid Kotewicz (1-2) vs. TBA
77 kg: Sławomir Wasiak (0-3) vs. TBA
70 kg: Radosław Domański (2-2) vs. Paweł Płotka (2-0)
61 kg: Hovhannes Khachatryan (1-1) vs. Marcin Sypulski (1-0)

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
rudy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rudy
Gość
rudy
Offline

Sami debiutanci. Ale to dobrze, że mają gdzie walczyć. W końcu gwiazdy może nam urosną jak na drożdżach. Tylko by się przydała Mirkowi jakaś lepsza promocja. Musiałby umedialnić gale. Trzeba celebrytów porobić z zawodników i to mu doda rozpędu. Bo trochę w zaciszu pozostaje.