Dwie osoby ranne po ataku nożownika podczas UFC 169

autor:
03 Luty 2014
Dwie osoby ranne po ataku nożownika podczas UFC 169

UFC

Do niecodziennego, a przede wszystkim nieprzyjemnego incydentu doszło podczas trwania sobotniej gali UFC 169: Barao vs. Faber 2 w Newark, w stanie New Jersey. Jak poinformowały lokalne media dwie osoby zostały ranne po tym jak zaatakował je mężczyzna uzbrojony w nóż.

Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Napastnikiem okazał się być 36-letni Angel Pereira, mieszkaniec oddalonego o blisko 250 km. od miejsca imprezy miasta Lancaster w Pensylwanii. Mężczyźnie zostały postawione już zarzuty. Miejscowa policja stara się tez ustalić, jak to możliwe, że napastnik wszedł do Prudential Center z tak niebezpiecznym narzędziem, kiedy na wejściu każdy fan jest przeszukiwany wykrywaczem metali przez służby porządkowe.

Komentarze

 • Drwalu

  no na gali soul fc to słąba była kontrola. taka symboliczna bo wiadomoże nic się nie stanie. a to tak chyba nieststy nie jest…

 • Pako

  To chyba pierwszy taki przypadek,być może dużo pieniędzy postawił i przegrał, a z tego powodu się rozzłościł i zrobił te głupstwo.Ważne że te osoby przeżyły.

 • Typer

  no straszne to jest. nie wyobrażam sobie chodzić na gale, patrzeć jak walczą ludzie którzy latami ciężko trenują i zamiast ich podziwiać to bać się o dziecko czy żonę.

 • champ1

  myślę ze prawdziwy strach o rodzinę to na meczu piłkarskim… tu to w galach mma jakiś jednorazowy wypadek