Grzegorz Janus vs. Petr Hornak na PROMMAC 1

05 Luty 2014
Grzegorz Janus vs. Petr Hornak na PROMMAC 1


Organizacja PROMMAC zaserwowała fanom smaczną przystawkę, w postaci kolejnego pojedynku rozgrzewającego publiczność. To zestawienie reprezentanta Nowego Sącza – Grzegorza Janusa (4-1) vs. reprezentant Czech Petr Hornak (2-0).

23-letni Grzegorz dał się poznać poznać przede wszystkim fanom organizacji Colloseum, dla której walczył trzykrotnie. Jego ogromne warunki fizyczne, tj. wzrost i zasięg ramion są tymi atutami, które powinny budzić respekt wśród rywali. Ci bardziej wnikliwi z Was, mogli dostrzec Polaka w fotorelacji z obozu przygotowawczego w Świerardowie, gdzie trenowali m. in. Michał Kita i Tomasz Drwal.

O zawodniku z Czech nie wiadomo w zasadzie zbyt wiele. Dysponujący także nie najgorszymi warunkami Hornak, dotychczas walczył dwukrotnie, zwyciężając kolejno przez nokaut i jednogłośną decyzję. Na co dzień trenuje w teamie RK Znojmo. Zestawienie dwóch ciężkich, może być dobrym posunięciem organizatorów, bo w tej kategorii raczej ciężko liczyć na pełen dystans czasowy.

Komentarze

  • bartek0011

    Karta się rozszerza . A wiadomo czy kartę wstępną będzie można gdzieś obejrzeć ? Może TVNPlayer? Laughing

  • RZDZ

    a no mimo rekordu na czecha stawiam. jakieś materiały video promujące wypuszczą? coś z treningów będzie? mam na mylłi głównych zawodników, nie że tych

  • Ultrasmma

    Wie ktoś w jakim klubie trenuje Grzesiek ? GP chyba juz nie funkcjonuje po odejściu Sikońskiego , chyba że sie myle , fajnie będzie zobaczyć zawodnika ze nowosądeckiej ziemi :D:D Powodzenia