Joanna Jędrzejczyk w Invicta FC

15 Luty 2014
Joanna Jędrzejczyk w Invicta FC


Jeżeli nie w KSW, to może chociaż w Invicta FC. To pierwsza myśl typowego fana MMA, który zareagował na wieść o podpisaniu kontraktu przez kolejną Polkę w amerykańskiej federacji. Od wczoraj bowiem, Joanna Jędrzejczyk oficjalnie reprezentuje najbardziej znaną organizację MMA, zrzeszającą kobiety.

Kilka dni wcześniej, podobną decyzję podjęła Karolina Kowalkiewicz, która podzieli swój czas pomiędzy KSW a Invictę. Obie panie wyraziły swego czasu chęć na wspólny pojedynek, niestety mniej ochoczo podeszli do tego włodarze Konfrontacji. Amerykanom raczej ni w ząb zestawiać ze sobą dwie Polki, chyba że ktoś zechce przyciągnąć zagranicznego fana i postanowi inaczej.

Reprezentantka Olsztyna wciąż pozostaje niepokonana w MMA, mając na koncie cztery wygrane walki. Swój ostatni występ zaliczyła w połowie 2013, od tamtego momentu zaliczając udane pojedynki kickbokserskie.

Komentarze

  • Pako

    Bardziej prawdopodobne że Nasze Panie tam mogą się spotkać,lecz nie sądze żeby to było w tym roku.

  • Oczekk

    Są w innych kategoriach wagowych, chociaż i tak nie wykluczone, że do najbardziej pożądanego żeńskiego starcia w mma, dojdzie po za granicami naszego kraju. ; o Miałem pisać od razu rano, jak zobaczyłem tą informację na stronie invicta fc, ale na mmanews, chyba nie ma niestety „donosu”.

  • bartek0011

    ApplauseAśka jeszcze tylko Agnieszka Niedźwiedź i jestem spełniony pod względem kobiecego MMA (choć Cage Warrios też jest dobre dla Agnieszki ) Smile