Kamila Porczyk: „Nie wybieram rywalek, biorę to co mi dają.”

20 Luty 2014
Kamila Porczyk: „Nie wybieram rywalek, biorę to co mi dają.”

foto: facebook.com/Kamila-Porczyk

foto: facebook.com/Kamila-Porczyk


Obserwując fan page KSW, widać że ogłoszeniu rywalki dla Kamily Porczyk towarzyszyło znacznie mniejsze poruszenie, niż w przypadku zakontraktowaniu samej Polki. Być może sytuacja byłaby zgoła odwrotna, gdyby wg oryginalnego planu na ring wyszła Iwona Guzowska, która miała być jedną z kilku medialnych niespodzianek Konfrontacji. W takie sytuacji pozostaje wziąć to co daje los i od tego zaczęła naszą krótką rozmowę Kamila Porczyk.

Biorę to co mi dają. Moja rywalka ma doświadczenie w parterze. Co prawda sporo osób od razu może powiedzieć, że ją pokonam bo jestem silna. Iryna Shaparenko ma jednak rekord 5-0, więc o czymś więc to świadczy. Wiem, że liznęła również trochę karate. Nie wiem czy i ile miała pojedynków amatorskich. Analizę pozostawiam swoim trenerom. W mojej głowie nie ma miejsca na zastanawianie się kto i jak będzie walczył ostatecznie, ponieważ najpierw miałam walczyć z Iwoną Guzowską, później jeszcze z kimś innym. Początkowo przygotowywałam się więc stricte na walkę stójkową.

Przebywająca cały czas w Niemczech zawodniczka, przyznaje wprost:

Ja po prostu wyjdę i profesjonalnie wykonam swoją robotę. Jestem w świetnej kondycji, mam power i rewelacyjne samopoczucie. Jestem już na etapie robienia wagi, gdzie liczy się każde zjedzone ziarno. Życzę sobie zawsze takich przygotowań jakie miałam teraz.

Do starcia obu pań dojdzie 22 marca na warszawskim Torwarze.

Komentarze

 • bartek0011

  Ale dziwna fota….

 • Oczekk

  Czemu dziwna ?

 • Typer

  dziwna? dla mnie zajebista. kobieca ale nie dziwkarska, silna ale nie męska. dla mnie super foto 🙂
  A poza tym mam pytanie do redakcji – będzie z ów dama kiedyś wywiad videooooo??? 😉

 • Drwalu

  nastawienie dobre,a le zawodniekiem mma nie staje się człowiek w rok. dostała szansę walki w jedne z lepszych organizacji ale tylko dlatego że jest popularna. to nalezy rozgraniczyć. chociaż co rusz słyszę ze bić to się kazdy potrafi a jak trochę potrenuje to już może roznosic wszystko i wszystkich. ludzie nie mają pojęcia co się kryje za takim „potrenuje” …