Karol Celiński o podpisaniu kontraktu z KSW

autor:
05 Luty 2014
4
Karol Celiński o podpisaniu kontraktu z KSW

Celiński

Karol Celiński na łamach oficjalnego serwisu KSW opowiedział o swoich wrażeniach dotyczących związania się kontraktem z Konfrontacją, wspomniał też o dotychczasowym mistrzu wagi półciężkiej, którego ma nadzieję zastąpić w tej roli oraz swoim najbliższym przeciwniku – Goranie Reljicu, z którym zmierzy się na marcowej gali w Warszawie.

Kontrakt z Konfrontacją Sztuk Walki

„Uczucie, że mogę zastąpić w dywizji półciężkiej wielokrotnego mistrza to super uczucie. Mam satysfakcje, że czas i trud poświęcony na treningach nie idzie na darmo. Walczyłem w wadze ciężkiej, ale to w wadze półciężkiej czuję się bardzo dobrze fizycznie i kondycyjnie. Mam spore doświadczenie i jestem gotowy godnie zastąpić Janka. Myślę, że fani MMA będą zadowoleni oglądając moje walki dla Federacji KSW.”

Były mistrz i zwakowany pas

„Już wielokrotnie mówiłem w wywiadach, że chcę walczyć z najlepszymi. Żałuję, że nie zawalczę z Jankiem o ten pas. Trzymam za niego kciuki w UFC i wierzę, że kiedyś się spotkamy w ringu. Marzeniem każdego sportowca jest osiągnięcie jak najlepszych sukcesów. Dla mnie zdobycie pasa KSW będzie ukoronowaniem mojej dotychczasowej kariery. Pas KSW będzie mój!”

Goran Reljic – przeciwnik na KSW 26

„Pojedynek z Goranem Reljicem będzie moim etapem w drodze o pas KSW. Ci, którzy mnie znają wiedzą, że jak coś sobie postanowię to oddam serce, żeby to osiągnąć. Jestem pewien, że z Chorwatem damy emocjonującą walkę i po jej zakończeniu to moja ręka będzie podniesiona do góry. Pozdrawiam wszystkich którzy we mnie wierzą.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
champ1bartek0011adamusPako Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
champ1
Gość
champ1
Offline

no teraz to dobrze wyszło z tą kontuzją Janka. nie musiał oddawać w walce pasa, tylko zwakowany bo UFC zawsze brzmi lepiej niż przegrał walkę o pas w największej federacji europy i poszedł do UFC….. a poza tym może wiedział o planach (nie marzeniach) o UFC i specjalnie odpuścił ksw zeby się pod UFC wyleczyć. ech spryciarz z niego

bartek0011
Gość
bartek0011
Offline

Goran to naitrudniejsza przeszkoda w jego karierze. Ta walka może Go bardzo przybliżyć do pasa zwakowanego przez Janka 🙂

adamus
Gość
adamus
Offline

plan jest, powodzenia w realizacji.

Pako
Gość
Pako
Offline

Wysoko mierzy Smile i to mi się podoba.