Karol Celiński vs. Goran Reljic na KSW 26

03 Luty 2014
Karol Celiński vs. Goran Reljic na KSW 26


Już podczas wywiadu z Maciejem Kawulskim dwa tygodnie temu, było praktycznie wiadomo, iż wcześniejsza informatyczna wpadka organizacji w kwestii Karola Celińskiego (11-4-1), to tylko kwestia czasu aż całość zostanie ogłoszona oficjalnie. Dzisiaj, KSW nie tylko ogłosiło udział „Cebuli” na KSW 26, ale od razu zestawili go z dobrze znanym i wcześniej anonsowanym Goranem Reljicem (12-4).

Od czasu przegranej Chorwata z Jankiem Błachowiczem w marcu 2013 roku, „Duch” walczył i wygrał kolejny pojedynek przez TKO, podnosząc swój rekord do dwunastu zwycięstw. Cały czas nawoływał do rewanżu z Polakiem, ten jednak niedawno podpisał kontrakt z organizacją UFC.

W kwestii Karola, zawodnik Arrachionu Olsztyn to jeden z najbardziej oczekiwanych polskich transferów ostatnich tygodni. Ostateczny angaż w pierwszej lidze, zapewniła mu widowiskowa walka z Michałem Fijałką, którego poddał w ich walce rewanżowej za wcześniejszy remis. Walka zacięta na tyle, że tym razem to Celiński skończył z kontuzją. Jak przekonuje, do KSW 26 nie będzie jednak śladu po urazie kolana. Pojedynek zakontraktowany został na trzy rundy po pięć minut.

Komentarze

  • Drwalu

    ładna będzie walka

  • Pako

    Dobre nazwiska,będzie to ciężki pojedynek dla obu panów.Ale i ciekawa walka do obejrzenia dla fana.