Kobiety też biorą! Jessica Eye złapana na dopingu.

03 Luty 2014
Kobiety też biorą! Jessica Eye złapana na dopingu.

foto: ufc.com

foto: ufc.com


Jest decyzja w sprawie październikowej wygranej Jessici Eye (10-1-1NC) przez niejednogłośną decyzję na UFC 166. Można też ugryźć to z innej strony mówiąc, że właściwie brakuje decyzji, bowiem w próbce krwi Amerykanki wykryto nielegalną substancję dopingującą. W związku z tym, jej ostatnia wygrana z Sarah Kaufman została zmieniona na No-Contest.

Jednocześnie oficjele ukarali Jessicę grzywną w wysokości 1875 dolarów i wyznaczyli okres zawieszenia na okres jednego roku. Komisja w Teksasie nie zdradziła o jaką substancję chodzi. Co jednak ciekawsze, 27-letnia „Evil” Eye stwierdziła, że nie jest zawieszona i nadal może walczyć. Jest to o tyle istotne, że 22-go lutego zmierzy się z Alexis Davis na UFC 170.

Jej ex-rywalka Sarah Kaufman stwierdziła, że decyzja Komisji pozostawiła u niej mieszane uczucia, które nie wynagrodzą przegranej z rywalką, która w rzeczywistości oszukiwała. Jednocześnie zarzuciła Jessice, że to takie zachowanie jest niegodne sportowca i jest całkowitym brakiem szacunku dla swojego pracodawcy.

Komentarze

  • Oczekk

    No pierwszą nie jest. A szkoda, bo fajnie walczyła..