Jakub Kowalewicz kolejnym uczestnikiem turnieju wagi lekkiej na Arenie Berserkerów 5

02 Luty 2014
Jakub Kowalewicz kolejnym uczestnikiem turnieju wagi lekkiej na Arenie Berserkerów 5

foto: konfrontacja.com

foto: konfrontacja.com


Nadchodzący turniej wagi lekkiej na piątej edycji Areny Berserkerów, nabiera kolorów. Tym razem organizatorzy sięgnęli po sprawdzonego Jakuba Kowalewicza (2-0), który w grudniu udanie zadebiutował na KSW.

Strategia wypożyczania zawodników, to nowa pomysł Konfrontacji, która nie ogranicza swoich zawodników walczących do tej pory na „under cardzie” i pozwala im szlifować swoje umiejętności również na innych galach w Polsce. Dwukrotny zwycięzca Amatorskiego Pucharu KSW spróbuje więc sił w najcięższej formule, bo być może przyjdzie mu stoczyć więcej niż jeden pojedynek w ciągu wieczoru. Oto, co o swoim podopiecznym powiedział Piotr Jeleniewski z PJ Promotion Group:

Kuba to jeden z najbardziej pracowitych chłopaków z jakimi miałem przyjemność pracować, bardzo pojętny i szybko rozwijający się. Sparuje na bardzo dobrym poziomie z Anzorem i Arbim. W walkach nigdy nie odpuszcza. Na KSW 25 stoczył zwycięską walkę przed dużą publicznością, jestem pewien, że na Arenie nie wyjdzie do walki stremowany i pokaże 100% swoich możliwości.”

Ubiegłoroczny występ Jakub zakończył przez nokaut na Mateuszu Dubiłowiczu, mniej więcej w połowie trzeciej rundy. Kolejna Arena Berserkerów już 1-go marca w Stargardzie Szczecińskim.

Komentarze

  • Pako

    No no bardzo ładnie się zapowiada.