Michał Kaczmarek w audycji PR24 – dzisiaj o godzinie 19:15

26 Luty 2014
Michał Kaczmarek w audycji PR24 – dzisiaj o godzinie 19:15


Dzisiejszy odcinek audycji PR24 w Polskim Radiu, będzie dla nas wyjątkowy. Przede wszystkim dlatego, że zagości w nim Michał Kaczmarek, który od niedawna zajmuje się analityczną częścią MMAnews. Wraz z nim, w studio zasiądzie Tomasz Marciniak z portalu www.mmarocks.pl oraz tradycyjnie obaj prowadzący: Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski. Nasi rozmówcy skupią się na przyszłości UFC w Polsce. Zapraszamy od godziny 19:15 TUTAJ.

Komentarze

 • labedz

  Nasi rozmówcy na przyszłości UFC w Polsce.

  Drobna literówka. Chyba zjadłeś "będą rozmawiać o" 😀

  Wojtek, czemu Ciebie w studiu nie zobacyzmy? 🙂

 • W. Mrozowski

  Nikogo nie zobaczymy w studio. To jest audycja radiowa 😉 Ja jadę właśnie do Wrocławia na PROMMAC, chyba że opanuję umiejętność teleportu.

 • bartek0011

  A kto jeszcze udał się do Wrocławia jeśli można wiedzieć ?

 • Gruby

  Wojtek to w takim razie na Arene Berserkerów się nie wybierasz rozumiem bo nie dasz rady być w 2 miejscach naraz to logiczne a ktoś inny z redakcji będzie na Arenie? Kilku zawodników też tam będzie ciekawych tak więc wywiady by się jakieś przydały…

 • W. Mrozowski

  Berserkers Arena to absolutny Must See, ale niestety nie tym razem. Ogłaszam reakcyjną żałobę z tego powodu, ale taki los.

 • adamus

  no żałoba słusznie 🙁 bo byłoby mega mieć od was materiały stamtąd. a po pierwsze to słuchałem audycji i bardzo dobrze poszło Waszemu redaktorowi. a to jest co innego pisać sumiennie teksty a na żywo rozmawiać w studio. i przynajmniej widać było ze wszycyc z klasą się zacjhwoali i nie było spiny ze ten z mmarocks a ten z news. no fajnie fajnie że gościcie w takich programach – oby częściej.
  no i niech moc będzie z wami na prommac! 🙂

 • RZDZ

  a ja nie słyszałem. i co tam uradziliście? będzie to UFC u nas czy nie???? 🙂

 • champ1

  gratulacje

 • labedz

  @Wojtek, faktycznie. Coś mi się lekko porąbało PR24 z studiem w Orange 😉 Nagranie ciekawe, Michał w swoim debiucie się sprawdził. Dobrze się słuchało audycji.

   

  a ja nie słyszałem. i co tam uradziliście? będzie to UFC u nas czy nie???? 🙂

  Na prawdę, nie rozumiem takiego zachowania. Nie słuchałeś i chcesz wiedzieć co było na nagraniu. Tak trudno przesłuchać? Czy lepiej nabić bezsensownego posta?

 • Cain

  kochana ja też nie słuchałem i chciałbym, żeby mi ktoś streścił. tak jak np każdą konferencje z UFC i miliony innych materiałów – od tego są takie portale ;D 🙂 nabiłem posta? 🙂
  no i naprawdę proszę o info co tam ciekawego ustalili