PLMMA 28: Mirosław Okniński o ideii powstania Poland Top Team (+video)

20 Luty 2014
PLMMA 28: Mirosław Okniński o ideii powstania Poland Top Team (+video)

foto: Paweł Najmowicz

foto: Paweł Najmowicz


Trzeba przyznać, że każdy kolejny wyjazd na gale z serii PLMMA, wpływa korzystnie na ilość materiałów zza kulis. Ostatnim rzutem na taśmę, prezentujemy ciekawy wywiad z Mirosławem Oknińskim, który będąc w dobrym humorze po PLMMA 28, opowiedział nam o nowym pomyśle stworzenia drużyny utalentowanych zawodników MMA. Poza tym, kilka słów o ALMMA i szumie jaki powstał kilka dni temu.

Komentarze

 • RZDZ

  śmieszne zdjęcie tego Oknińskiego 🙂 a pomysły ma jak zawsze szerokie, przynajmniej się nimi dzieli a nie robi tajną tajemnicę ze wszystego 😉

 • champ1

  ale jak organizator jrst uczestnikiem to zawsze są tego minusy i im większa gala tym większe kontrowersje. w sumie nie popieram. Mirek ma rację w kilku tematach, i nie boi się szczerze móic, to mi sie podoba

 • Typer

  no ten Mireczek sie rozwija,przynam, że po tych wszystkich aferach w roli głównej, teraz systematycznie jawi się jako jeden z normalniejszych w tej branży. I stabilny!!!!!!!

 • leqfirst

  Gdyby miał tylko lepszy PR ! Fajnie ze PLMMA sie rozwija. Zaczęli od zera, pomysły mieli lepsze i gorsze, ale grunt, że idą cały czas do przodu !