PLMMA zainteresowane walką Kondraciuk vs. Browarski o miano pretendenta

19 Luty 2014
PLMMA zainteresowane walką Kondraciuk vs. Browarski o miano pretendenta


Już dwukrotnie planowano i odkładano starcie Macieja Browarskiego z Tomaszem Kondraciukiem. Tuż po sobotniej gali PLMMA 28 w Bieżuniu, Mirosław Okniński poinformował portal MMAnews, że jest zainteresowany doprowadzeniem powyższego zestawienia do skutku.

Zarówno Tomasz jak i Maciej, którzy znają się z maty treningowej, wstępni wyrazili chęć wspólnym spotkaniem w oktagonie. Warunkiem koniecznym jest, aby pełnoetatowy od niedawna reprezentant Ankosu Poznań, wygrał swój najbliższy pojedynek na PROMMAC 1 we Wrocławiu.

Ostatni raz „Tomaj” pojawił się przed obiektywem naszej kamery na zimowej edycji obozu w Wałczu TUTAJ. Z kolei „Sowa” od tamtego czasu walczył dwukrotnie a ostatnio w zeszły weekend wygrał z Ireneuszem Cholewą (TUTAJ). Zwycięzca pojedynku otrzymałby szansę walki o pas PLMMA, który 29 marca zawiśnie na biodrach Michała Gutowskiego lub Martina Zawady.

Wciąż również trwają poszukiwania rywala dla Mateusza Piskorza. Wg oryginalnego planu, Juhas miał zmierzyć się ze zwycięzcą Daniel Skibiński vs. Kamil Szymuszowski, ale zawodnik GB Łódź wkrótce wyjeżdża do Holandii i nie będzie w stanie właściwie przygotować się do pojedynku.

Komentarze

  • bartek0011

    Według mnie zdecydowanym faworytem byłby Browarski. Kondraciuk nie jest słabej klasy zawodnikiem wręcz przeciwnie teraz jest na drodze 4 zwycięstw z rzędu , ciężko mu jednak będzie pokonać najpierw Klingera. Ciekawi mnie też porót Juhasa po dwóch porażkach . Walka z Szymuszowkim byłaby czymś wspaniałym .

  • RZDZ

    też myślę ze Browarski. i jakoś mnie nie nie kręci to zesawienie

  • bartek0011

    Teraz po wejściu Zawady do PLMMA to waga 93 jest już tam pozamiatana chyba , że nie poradzi sobie z tężyzną fizyczną ich rywali , ale to mało prawdopodobne.

>><<
ZamknijX