Rashad Evans wypada z UFC 170 z powodu kontuzji. Chael Sonnen oferuje swoje zastępstwo.

13 Luty 2014
Rashad Evans wypada z UFC 170 z powodu kontuzji. Chael Sonnen oferuje swoje zastępstwo.


Rashad Evans kontuzjowany przed walką z Danielem Cormierem. Takie nagłówki obiegły właśnie wszystkie media branżowe w USA. Na 10 dni przed walką Suga doznał kontuzji nogi, która wykluczyła go z treningów na cztery tygodnie. W jego miejsce, niczym amerykańska kawaleria przybywa Chael Sonnen, który po raz kolejny zaproponował swoją kandydaturę.

Informacja z twittera zawodnika:

Tatuś nie jest gotowy, ale jest wystarczająco przygotowany. 22-luty, wypowiedz tylko moje imię.

W międzyczasie, gangster z Oregonu kończy zdjęcia do brazylijskiego TUF’a, ale obiecuje skończyć dosłownie na dniach. Natomiast jedyne czego pragnie w tej chwili Daniel Cormier, to fakt, żeby jego przygotowania nie poszły na marne:

Mogę walczyć z Chaelem choćby i zaraz. Tak samo z Anthonym Johnsonem. Walczyłbym z każdym z nich. Gdzieś tam jest ktoś, kto chce walczyć. Dajcie mi ich. Później mogę walczyć z Rashadem. Chcę po prostu walczyć już teraz. Nie chcę, żeby moja praca zdała się na nic.

Póki co, ZUFFA nie ogłosiła ostatecznej decyzji ale wygląda na to, że organizacja jest skora do tego, aby pójść w stronę przełożenia oryginalnego zestawienia na termin późniejszy. W kwestii Evansa, na razie nie podano szczegółów jego kontuzji.

Komentarze

 • rudy

  UFC nie weźmie Sonnena. Nie po to robi się otoczę z TUF żeby jeszcze coś po drodze się stało Sonnenowi. Nie ma szans, bo jeszcze mógł by przegrać. Fajnie, że Sonnen znowu się promuje i głośno o nim ale nie dostanie tej walki.

 • Zabuza

  Wiedzialem ze do tej walki nie dojdzie, za trudna potyczka dla tego nigusa Rashada ktory jest chodzacym kalkulatorem(wizerunek,ranking,przyjazn). A ta cala szopka z tel konferencja, litosci! Szkoda ze Phil Davis nie podejmie rekawic, albo jest kontuzjowany albo nie zdazy ulozyc perfekcyjnego game planu, rura jeba**. Jedna walka znika i caly event o kant ****, kur**!

 • Pako

  Szkoda że Rashad wypadł,miałem postawić pieniądze na Cormiera.Co do Sonnena to On właśnie wie kiedy coś powiedzieć,lecz też nie chce wierzyć w to że zestawią go w zastępstwo.

 • konradrock

  Former 2x all American, US National and undefeated fighter, Patrick Cummings will face the Undefeated Daniel Cormier. z twitera DANA WHITE’a

 • Drwalu

  no pewnie to tylkoszum Chaela jak zwykle. i tyle