Salim Touahri rywalem Ireneusza Ziółkowskiego na Arenie Berserkerów 5

06 Luty 2014
Salim Touahri rywalem Ireneusza Ziółkowskiego na Arenie Berserkerów 5


Życzenie Salima Touahriego zostało wysłuchane i wreszcie otrzymał rywala na jakiego zasłużył. Reprezentant Grappling Kraków spotka się z miejscowym Ireneuszem Ziółkowskim podczas piątej edycji Berserkers Arena. Będzie to drugi, najważniejszy pojedynek tego wieczoru.

Tuż po sobotnim Soul FC Salim zdradził, że chciałby wreszcie otrzymać przeciwnika na miano jego umiejętności. Przede wszystkim jednak chodzi o pełny termin przygotowań. Tego może do końca nie otrzymał, z racji terminu 1-go marca, niemniej po ostatniej walce, cały czas jest w „gazie”:

Witam wszystkich fanów MMA, 1 marca zawalczę z Ireneuszem Ziółkowskim w pierwszej walce wieczoru na piątej Arenie Berserkerów. Chciałbym serdecznie podziękować Piotrowi Bagińskiemu, że zaufał mojej osobie i dał mi szanse pokazania się na gali, która zaczyna mocno liczyć się w środowisku MMA, jest to kolejny ważny etap w mojej karierze. Już nie mogę doczekać się walki ze szczecińskim Berserkerem, pracuje na to, aby być w życiowej formie i pokazać kawał dobrego MMA.

W kwestii Ireneusza Ziółkowski ego, ten bardzo dobrze zaprezentował się podczas ubiegłorocznego turnieju, wycofując się z finału, z powodów zdrowotnych. O powodach zestawienia obu fighterów, wypowiedział się organizator Areny Berserkerów – Robert Siedziako:

Piotr jako matchmaker dotrzymuje swoich słów i tak jak obiecał zawodnicy Berserkers Team nie mają taryfy ulgowej w doborze rywali. Podnieśliśmy Irkowi wysoko poprzeczkę, ale zdajemy sobie sprawę jak wysokie umiejętności on sam prezentuje. Dla nas nie ma sensu ustawiania walk tak, aby toczyły się one do jednej bramki na korzyść Berserkerów. Tworzymy nowy produkt na rynku MMA i stawiamy na jakość czyli wysoki poziom sportowy i świetną oprawę”. Salim ma wszystkie atrybuty, których wyszukujemy i których oczekujemy u przyszłych zawodników Areny.

Nasze ostatnie wywiady z bohaterami co-main eventu, możecie zobaczyć TUTAJ i TUTAJ.

Komentarze

 • bartek0011

  Touhari ostatnio aktywny . To może być ciekawa walka . Stawiam jednak na zawodnika z Krakowa.

 • marius

  Bedzie dobra walka. Ja stawiam na Irka.

 • Pako

  No na pewno będzie niezła walka,ale Ja nie mam pojęcia kto tu może wygrać.

 • champ1

  stawiam na Salima. i niech ładnie rozwija swoją karierę 🙂