Transmisja PROMMAC 1 na TVN Turbo okrojona do pięciu pojedynków

18 Luty 2014
Transmisja PROMMAC 1 na TVN Turbo okrojona do pięciu pojedynków


Być może jeszcze jeden powód, dla którego warto wziąć udział w naszym konkursie biletowym PROMMAC. Przed chwilą organizatorzy potwierdzili na łamach MMAnews, że transmisja gali w TVN Turbo ostatecznie zamknie się w pięciu pojedynkach.

Za słowami Kamila Zawarskiego z PROMMAC:

Rzeczywiście w TVN Turbo będzie pięć pojedynków, ale wszystkie będzie można zobaczyć na żywo, za pośrednictwem internetu. Wszystkie szczegóły są już ustalane i dopinane na ostatni guzik. Na 95% wiemy już jak się to odbędzie, ale jeszcze czekamy na oficjalny dokument.

Wg oryginalnego planu, TVN Turbo miał pokazać siedem z dziewięciu walk. Tutaj, rzecznik organizacji kontynuuje:

Trochę się to pozmieniało. TVN chce całość dostosować pod swojego widza. W pewien sposób jest to dla nich nowy grunt, nowy widz. Zdaję sobie sprawę, że porównanie na wyrost, ale kiedy UFC zaczynało współpracę z FOX TV, to również było kilka wybranych pojedynków na początek. Tu również jest to na takiej zasadzie, żeby pokazać się i przekonać do siebie więcej osób tym produktem. Chcieliśmy na początku, żeby ta siódemka stanowiła pewną całość, ale musieliśmy pójść na pewnego rodzaju kompromis. To była propozycja TVN’u i jeżeli chcemy dalej współpracować, a widzimy dużą chęć z ich strony żeby działać dłużej, to musieliśmy zawrzeć wspomniany kompromis. Najważniejsze, że wszystkie walki będzie można, tak czy inaczej, zobaczyć na żywo przez internet.

O ile aspekt marketingowy i wspomniany czas antenowy jest w pełni zrozumiały, o tyle wyobrażamy sobie zawód Damiana Milewskiego oraz Tomasza Kondraciuka, którzy będą musieli objeść się smakiem. Wierzymy, że mimo to wyjdą i zrobią swoje.

Komentarze

 • maniekzig

  I oby ten stream był dostępny.

 • Pako

  No obowiązkowo trzeba będzie oglądać przez Internet.

 • bartek0011

  Szkoda walki Bajor Czajczyński … Liczę na internety Laughing

 • Gruby

  Wojtek akurat walka Damiana będzie pokazana na żywo w TVN Turbo jako 1 z 5 walk…

 • MaciusMMA

  Dokładnie, Damiana walka będzie pokazana! Szkoda reszty chłopaków, pewnie była to dla nich dodatkowa motywacja do treningu, ale i bez TV jestem pewny, że dadzą z siebie wszystko 😉