Thiago Silva nie zawalczy więcej w UFC wg Dany White [UPDATE]

07 Luty 2014
Thiago Silva nie zawalczy więcej w UFC wg Dany White [UPDATE]


Thiago Silva nie miał łatwego życia, a najbliższe otoczenie również nie ułatwiało mu sprawy. Gorzej, jeżeli szukając lepszego życia, zabierasz ze sobą demony przeszłości. Od wczoraj, amerykańskie media branżowe podają informację o aresztowaniu Brazylijczyka.

Całość utrzymana jest póki co w konwencji domniemania niewinności. W chwili podawania wiadomości, nikt bowiem nie miał pewności czy to właśnie zawodnik UFC jest słusznym podejrzanym. Wg wstępnego raportu, uzbrojony Thiago wtargnął do akademii Pablo Popovitcha i groził osobom, które zastał na miejscu. Zanim przybył wezwany szeryf, fighter wrócił do swojego domu i zabarykadował się od środka. Ostatecznie siłą wyprowadziła go specjalna jednostka SWAT. Na szczęście nikt nie został ranny.

Jeżeli te rewelacje zostaną potwierdzone, polityka UFC będzie jasna a kariera Brazylijczyka skończona. Silva nigdy nie miał łatwego charakteru, co potwierdzały liczne incydenty z jego udziałem. Wkrótce więcej informacji na temat przyczyn zachowania zawodnika.

UPDATE: Zawodnikowi przedstawiono dotychczas kilka zarzutów: dwie próby popełnienia wykroczenia grożącego śmiercią, napaść z użyciem śmiertelnej broni i stawianie oporu podczas aresztowania.

UPDATE 2: „Thiago Silva nie zawalczy więcej w UFC.” – powiedział Dana White w krótkim podsumowaniu sytuacji. Okazuje się, że wszystko zaczęło się od problemów małżeńskich pomiędzy Thiago a jego żoną Thaysą, z którą są po ślubie od 13 lat. Od zeszłego roku żyją jednak w separacji. Jak twierdzi żona oskarżonego, mąż kilkukrotnie groził jej śmiercią, łącznie z sytuacją, gdy siłą wepchnął jej do ust lufę rewolweru i powiedział, że ją zabije. W kluczowym dniu, Thiago zjawił się pod szkołą MMA Pablo Popovitcha, z którym Thaysa ma obecnie romans. Jednocześnie zapowiedział, że jeżeli Pablo nie wyjdzie na zewnątrz, wejdzie do środka i zacznie strzelać do trenujących w środku studentów. Szybkie wezwanie policji ostudziło jego zapał i zmusiło do powrotu do domu. Stamtąd policja musiała wezwać specjalny oddział SWAT, który siłą wyciągnął Thiago Silvę z jego mieszkania. Poniżej, znajdziecie nagranie z sądowego przesłuchania zawodnika (od 2:18:15).

Komentarze

 • champ1

  trudny charakter a idiotyzm i przestępczość to drugie…niestety jeśli to prawdą, Silva będzie na dnie

 • Pako

  To nieźle narozrabiał,jeśli to prawda to Thiago nie ma czego szukać w UFC

 • Typer

  eee co za zachowanie. oby to się na pomówieniach skończyło…

 • marius

  Dobra a gdzie powod, ponoc Pablo mial romans z jego zona, w nerwach mogl cos powiedziec wrocil do domu i SWAT go zabral cala ameryka.

 • ruchmistrz

  no nieeee o babę która woli innego się bić? tego nie pojmę nigdy. nie tykałbym ani jednego ani drugiego kawałka kupy. teraz sobie kariere zmarnował za puszczalską laskę

 • wybaczcie, że do swojej stronki, ale akurat mam wideo jak zaciągają go do aresztu :

  https://fitbamob.com/view/3533

 • champ1

  eee czyli po nim. szkoda gościa. w sensie że szkoda że takie akcje robi.

 • Pako

  Szkoda kolesia,fajnie walczył.Ale fakt żeby robić takie głupie rzeczy dla jakiejś kobiety…WTF.

 • Drwalu

  żadna laska nie jest warta ale to się pewnie nie dla laski robi tylko dla wyżycia 🙂 dobrze że Dana go wyrzucił, jak nie panuje nad sobą to może tylko problemów narobić