Tim Sylvia rywalem Karola Bedorfa na KSW 26

14 Luty 2014
Tim Sylvia rywalem Karola Bedorfa na KSW 26


O wyborze kolejnego rywala dla obecnego mistrza wagi ciężkiej KSW, słyszeliśmy już dobre kilka dni temu. Dzisiaj włodarze Konfrontacji oficjalnie potwierdzili, że to były pogromca Mariusza Pudzianowskiego – Tim Sylvia, będzie kolejnym przeciwnikiem Karola Bedorfa na KSW 26.

„The Maine-iac” jest dwukrotnym mistrzem UFC i autorem wielu kontrowersji. Na piętnaście pojedynków w UFC, wygrał aż jedenaście z nich. Przez długi czas zastanawiano się w czym tkwi fenomen zawodnika, który nie grzeszył techniką czy chociażby ponad przeciętnymi umiejętnościami w którejś z płaszczyzn. Mimo to dwa razy zdobył tytuł czempiona i trzy razy udało mu się go obronić.

Od czasu występu w Affliction: „Banned”, Amerykanin miał przysłowiowy „Ban” na gale ZUFFY i raczej prezentował dość przeciętnej jakości występy. Od sierpnia 2012 nie wygrał ani jednego z czterech pojedynków. Obecnie ma 37 lat i rekord 31-10-1NC. Mimo to, jego nazwisko wciąż jest cennym trofeum na liście każdego zawodnika. Już wkrótce obszerny wywiad z „Coco”, który opowie o swoim nowym rywalu.

Komentarze

 • champ1

  to dlaczego kilka dni temu nie ogłosiliście? po co mi wiedzie że wiecie ale nie powiecie 🙂 niemniej podoba mi się to zestawienie bo zawsze chciałem zobaczyć jak ktoś zleje tego gościa

 • tomox

  jak ksw tworzy te fight cardy to nie mam pojęcia, z jednej strony takie fajne pojedynki jak Andryszak vs. Włodarek czy Ahiev vs. Sowiński – z drugiej walka mistrza nie o pas z 37-latkiem czy zatrudnienie nikomu nie znanej zawodniczki fitness, gdzie tu logika i jakiś jasny kierunek?

 • Pako

  No i można promować ten pojedynek jako Pogromca Pudzilli który będzie chciał pokonać Mistrza KSW.

  Świetne zestawienie,choć wolał bym zobaczyć Tima z Pudzianem,ale być może po tym pojedynku do tego dojdzie.

 • MarkoHunto

  Może być ciekawa walka.
  Wszystko zależy od tego jak będzie przygotowany Silvia, jeśli wyjdzie słabo przygotowany to Karol to łatwo wygra, ale jeśli Sylvie będzie w formie to może nawet przegrać.

 • adamus

  na pewno ta gala będzie dobra promocyjne. pojedynek Bedorfa i wspomniana przez Was Porczyk… lecą na nowe kanały promocji

 • nitro

  Tim Sylvia to już tylko nazwisko, nie wiadomo czy by Pudziana teraz pokonał… ale Ksw jak Ksw nikogo na topie nie weźmie;(

 • bartek0011

  Słabo. 🙁 Sylvia to zawodnik ,  który właśnie , może być promowany jakopogromca Pudzili . Bedorf powinien mieć łatwą przeprawe…..