UFC 172: Anthony Johnson vs. Phil Davis, Luke Rockhold vs. Tim Boetsch

04 Luty 2014
UFC 172: Anthony Johnson vs. Phil Davis, Luke Rockhold vs. Tim Boetsch


Plotki o powrocie Anthony’ego Johnsona (16-4) zaczęły się na dobre, po ostatnim zwycięstwie nad Andrei’em Arlovskim. Przybrały na sile jeszcze bardziej, w momencie kiedy osobiście pojawił się podczas gali UFC 169. Dzisiaj rano Dana White ogłosił ponowne zakontraktowanie zawodnika do kategorii półciężkiej, czyli tam gdzie pierwotnie powinien się znaleźć.

„Rumble” zniknął na dobre, po tym jak nieco ponad dwa lata temu trzeci raz z rzędu nie zrobił wymaganego limitu (185 funtów), zostając przy tym dosłownie zniszczonym przez Vitora Belforta. Od tamtego czasu Amerykanin walczył i wygrał sześć pojedynków z rzędu. Głównie w World Series of Fighting. Jego rywalem będzie utalentowany Phil Davis (12-1-1NC), który ostatni występ zanotował w sierpniu 2013. Ówczesny pojedynek z Lyoto Machidą, spowodował lawinę negatywnych komentarzy w kierunku sędziów, którzy ich zdaniem, wskazali nie tego zwycięzcę.

To jednak nie koniec dobrych wieści, bowiem równocześnie ogłoszono pojedynek Tima Boetscha z Lukem Rockholdem. Co ciekawe, obaj mają za sobą przegraną i obecnie wygraną, dlatego możemy oczekiwać, iż zawodnicy będą niezwykle zmotywowani do utrzymania tego statusu. Oba wspomniane pojedynki, zostały zakontraktowane na UFC 172 w Baltimore.

Komentarze

  • Pako

    Phil powinien wypunktować Rumble bez większych problemów.Rockhold i Tim też pewnie dotrwają do decyzji.Albo w UFC niech się spotkają Janek z AnthonymByło by fajnie jak by UFC potem zestawiło Anthonego z Jankiem Smile

>><<
ZamknijX