UFN 36: „Pokażę, że potrafię kończyć walki przed czasem.” – Lyoto Machida przed starciem z Gegardem Mousasim

11 Luty 2014
UFN 36: „Pokażę, że potrafię kończyć walki przed czasem.” – Lyoto Machida przed starciem z Gegardem Mousasim

foto: ufc.com

foto: ufc.com


Mówi się, że tylko głupiec niczego się nie boi. Doświadczony Lyoto Machida na pewno o tym doskonale wie, mimo to otwarcie mówi, że nie obawia się swojego kolejnego oponenta. Po swojej stronie na pewno będzie miał wiernych kibiców, bowiem sobotni Ultimate Fight Night 36 odbędzie się w Brazylii.

Nie obawiam się za bardzo Mousasiego. Pokażę wszystkim, że potrafię kończyć pojedynki przed czasem. Wysyłam informację, że to ja jestem następny w kolejce do tytułu. Jestem tu, aby zostać mistrzem.

Reprezentujący dość nietypowy styl w MMA, „Dragon” chciałby przypieczętować swoje dwudzieste piąte wystąpienie z przytupem.

Walka z Gegardem to świetna szansa, żeby walczyć z przeciwnikiem światowego formatu. Pomimo, że jest w pełni kompletnym fighterem, ja jestem znacznie bardziej niebezpieczny. Jak już go znokautuję, dostanę swoją szansę.

Po niesprawiedliwej jego zdaniem, przegranej przez decyzję z Philem Davisem, Lyoto podjął decyzję zejścia kategorię wagową niżej. W walce z Markiem Munozem, dał jasny sygnał pozostałym fighterom ze 185 funtów, że sprawy będą się teraz miały jeszcze ciężej.

Komentarze

  • Pako

    Gerard to nie Munoz,więc tu będzie trudniej,zwłaszcza że wielu fighterów zdążyło już poznać grę mentalną Lyoto.

  • RZDZ

    będzie ciężej ale nie ciężko 🙂