W listopadzie PLMMA zawita do Włocławka

autor:
06 Luty 2014
W listopadzie PLMMA zawita do Włocławka

Łukasz Chlewicki

Łukasz Chlewicki


Kolejna nieplanowana dotychczas gala Profesjonalnej Ligi MMA, znajduje swoje miejsce w tegorocznym kalendarzu. Jak informuje portal MMAMania.pl, tym razem Mirosław Okniński zorganizuje swoją imprezę we Włocławku. Planowanym terminem jest na drugą sobotę listopada. Zdaniem organizatorów, będzie to jeden z najmocniej obsadzonych eventów PLMMA. Swój występ potwierdziło już dwóch zawodników.

Jednym z głównych aktorów włocławskiej gali będzie Łukasz Chlewicki (10-3-1). Mieszkający w Krakowie, ale urodzony właśnie we Włocławku „Sasza” stoczy swoją trzecią zawodową walkę w rodzinnym mieście. Po raz pierwszy miało to miejsce w 2011 r. na Pro Fight 6 i rok później na Fighters Arenie 4. Za pierwszym razem Łukaszowi udało się wygrać w pierwszej rundzie z Mindaugasem Baranauskasem, natomiast druga walka, tym razem z Vitorem Nobregą zakończyła się remisem. Zanim Chlewicki pojawi się w rodzinnych stronach, stoczy debiutancki pojedynek w wadze lekkiej. Na gali PLMMA 29 Extra w Legionowie skrzyżuje rękawice z Vaso Bakocevicem.

Drugim zawodnikiem, który figuruje już jako uczestnik tej imprezy jest Adam Okniński (2-1). Syn jednego z prekursorów MMA w Polsce, po pokonaniu Janusza Dylewskiego i Rafała Zawidzkiego, przegrał ostatnio przez TKO na początku drugiej rundy z niepokonanym Łukaszem Klingerem.

Komentarze

  • adamus

    syn prekursorów mma w polsce! fajny tytuł. nie śmieje się serio fajnie to brzmi, jak by nie byo chłopak jest częścią historii. takie jazdy były na Mirka no i większość słusznie pewnie ale co by nie było gale nam daję! i to ile! i to jakie! a mma to taki rynek gdzie trzeba się srać ze wszystkim! pewnie ktoś inny niz Mirek by nie przetrwałt tych początków

  • Magda S.

    listopad chyba znowu będzie tak obsadzony 🙂

  • bartek0011

    aaaaa dziurawa głowa Saszy %)