Walenciak vs. Dubiłowicz, Izydorek vs. Kwiatoń na gali Slugfest w Gnieźnie

08 Luty 2014
Walenciak vs. Dubiłowicz, Izydorek vs. Kwiatoń na gali Slugfest w Gnieźnie


Kolejnym krokiem po sędziowaniu, menedżerce i prowadzeniu klubu przez Łukasza Bosackiego, jest zorganizowanie regionalnej gali. Planowana na 5-go kwietnia Slugfest 1 w Witkowie, już teraz zawiera dwa ogłoszone publicznie pojedynki.

Robert Izydorek (2-0) vs. Jan Kwiatoń (2-1)
Izzy to wychowanek Walki Gniezno, prowadzonej przez Przemysława Gnata. Nie dziwi więc fakt, że jest częstym medalistą zawodów grapplingowych. Nie dziwi również dotychczasowy rekord i sposób w jaki kończy walki. Z kolei Kwiatoń reprezentuje egzotycznie brzmiący Viet Vo Dao Bydgoszcz, przez co parter nie jest mu obcy. Aktualnie ma za sobą dwa zwycięstwa z rzędu.

Mikołaj Walenciak (1-2) vs. Mateusz Dubiłowicz (4-3)
Miejscowy Walenciak stanie przed trudnym zadaniem, mierząc się bardziej doświadczonym Mateuszem, który zaznaczył swoja obecność również na ringu KSW. Niedawna zmiana w polityce Konfrontacji, pozwala jednak aby ci którzy nieudanie zadebiutowali na białym ringu, mogli zdobywać doświadczenie gdzie indziej. Obaj fighterzy mają za sobą dwie przegrane z rzędu i tylko jeden z nich powróci w kwietniu na ścieżkę zwycięstw.

Komentarze