Wanderlei Silva vs. Chael Sonnen tydzień później na UFC 173 w Brazylii

14 Luty 2014
Wanderlei Silva vs. Chael Sonnen tydzień później na UFC 173 w Brazylii


Dana White naprawdę nie ułatwia swoim zawodnikom pracy. Już pierwsze sygnały o bójce z udziałem domowników brazylijskiego TUF’a nie wróżyły niczego dobrego. Mimo tego, zapowiadane na 24-maja starcie obu trenerów: Wanderlei’a Silvy i Chaela Sonnena, zostało przesunięte z UFC 173 w Las Vegas właśnie do Brazylii.

Tym samym, fighterzy będą główną atrakcją tydzień po tym jak zakładał oryginalny plan sfinalizowania pojedynku obu panów. ZUFFA nie podała jeszcze miasta, w którym odbędzie się gala. Natomiast zaprzeczono o możliwości zorganizowania jej na stadionie piłkarskim.

Podczas gdy nowa seria brazylijskiego Ultimate Fightera jest praktycznie na ukończeniu, zaledwie we wtorek Sonnen zaoferował swoją pomoc za kontuzjowanego Rashada Evansa w walce z Danielem Cormierem na sobotnim UFC 170. Najwyraźniej nie ma mowy, aby organizacja ryzykowała wizerunkiem czy to urazem „Ganstera z Oregonu” i skorzystali z usług nowo podpisanego Patricka Cumminsa.

Komentarze

  • bogi1

    Nieprawda ! Cheal vs. Silva tydzień później ale nie na UFC 173 ! UFC 173 zostaje bez zmian na 24.05 w Las Vegas. Poprawcie to !

  • rudy

    ło matko po co od razu ta agresja! Pewnie gdyby nie hasło zmieńcie to zamiast może poprawicie i gdyby nie tyle wykrzykników to pewnie by cie nie usłyszeli…

  • bogi1

    Wykrzyknik nie zawsze oznacza agresje…