Arena MMA, czyli debiut nowej organizacji w Polsce

11 Kwiecień 2014
Arena MMA, czyli debiut nowej organizacji w Polsce


O powstaniu organizacji Arena MMA (red. nie mylić z czeską MMAA Areną) słyszeliśmy w ciągu ostatnich tygodni kilkukrotnie. Prawdę mówiąc, słyszeliśmy jedynie o dacie pierwszej gali i potencjalnych nazwiskach, bowiem nikt nie potrafił przypomnieć sobie ostatecznej nazwy. I tak, otrzymaliśmy niedawno oficjalne zaproszenie na konferencję prasową z okazji startu AMMA. Wydarzenie jest otwarte dla kibiców a wszelkie szczegóły, znajdziecie na tytułowej grafice.

To właśnie tej gali dotyczył nasz środowy news z Joanną Jędrzejczyk w roli głównej. Jeżeli negocjacje zakończą się pomyślnie, jej rywalką miałaby być Karla Benitez. Poza tym w kuluarach padły nazwiska kilku fighterów ze Śląska, ale o tym wkrótce. W kwestii samego eventu, wg naszych źródeł ma to być impreza bardziej kameralna, w nieco VIP’owskim środowisku. Gdzieś już to widzieliśmy, choć oczywiście trzymamy kciuki za nową inicjatywę.

Komentarze

  • KAT

    to nie pisze się już do mediów branżowych notek prasowych npo założeniu organizacji i ciekawostkach z tym związanyhc? hahah ja widze ze wszystko tylko drogą pantoflową się w branży załatwia 🙂